трябва ли ми зимен кош

  • 1 189
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Предстои ми раждане в края на март. Вече започнахме да гледаме за количка. Според Вас трябва ли ми количка с отделен зимен кош или е достатъчно да бъде комбинирана?

# 1
  • Мнения: 2 891
Според мен не ти трябва. даже може да минеш само с една по стабилна и хубава лятна, но задължително лягаща до долу и едно топло чувалче за нея.

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз очаквам бебе в началото на март. Ще купуваме комбинирана количка- с положение на гръбчето легнало и чувалче за крака. Според мен не ти трябва зимен кош.

# 3
  • Мнения: 546
Аз също родих през март.
Количката ни е комбинирана със зимно чувалче и съм страшно доволна. Не ни е трябвал зимен кош, а тази зима Марти е на 10 месеца и също нямаме нужда от кош - чувалчето върши страхотна работа.

# 4
  • Мнения: 4 428
И според мен не ти трябва зимен кош. И аз раждах края на март и си търсех изрично количка без отделен кош. Много съм доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 437
Аз родих края на март. Взех си зимен кош, не съжалявам. До 6-7 месеца Вики спеше в него където и да отидем. Беше ни много удобно да си го вземем за дръжките и си ходихме така навсякъде, а тя си спеше.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 145
Аз съм раждала края на януари, но по стечение на обстоятелствата върнах една некачествена количка и март месец си взех друга без зимен кош. Нямах никаква нужда от кош. Единствения проблем ми беше, че дръжките на комбинираната ми количка си обръщат положението само, ако е монтиран зимен кош (който се продаваше допълнително).

# 7
  • Мнения: 393
    Аз ще раждам през февруари и мисля да взема комбинирана количка.

# 8
  • Мнения: 1 272
По-скоро не ти трябва. Удачна е комбинираната количка.

# 9
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Категорично не ти трябва.Едно топло зимно чувалче е достатъчно Peaceи количката да има пълно легнало положение.Пък и то гледай каква зима е  newsm78 .До другата обаче коша със сигурност ще ви е малък и само ще ти пълни къщата ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз родих в началото на април и бяхме с комбинирана количка с пълно легнало положение и зимно чувалче и съм супер доволна. Според мен е излишен този зимен кош.Имай предвив,че като родиш ще излизаш поне когато станете на 2 седмици може би и времето си минава и става по-топло!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Трябва ти количка с кош за новородено (не със зимен кош).  Peace

# 12
  • Мнения: 10 982
Не  Naughty
Ще го използваш съвсем малко, а за другата зима ще ви е малък.

# 13
  • Мнения: 2 757
Не знам какво е зимен кош, но ако е това дето му викат baby lift, ето го тук на картинка:

http://www.babysam.dk/klapvogne.asp?t=5&ID=10504

   мога да кажа, че до 5-6 месечна възраст върши перфектна работа - носиш си детето навсякъде с него, дори там спокойно си спи и денем и нощем, и можеш да отложиш купуването на креватче с половин година. Спи си там и направо със се коша го вземаш и слагаш в количката без да го будиш и си го разнасяш където си искаш,  и на места където с количка не може да влезеш просто си го вземаш като чанта, а то си нанка - голяма сгода - винаги си е до теб в която и стая да си. Проблемът е наистина, че се ползва кратко време. Ама пък от друга страна не е кой знае колко скъп така че ако можеш да си го позволиш бих ти го препоръчала горещо. Освен това се ползва и зиме и лете специално това което имам предвид - не знам що му викат зимен кош - то си просто малко легло

# 14
  • Мнения: 2 677
Трябва ти количка с кош за новородено (не със зимен кош).  Peace

Абсолютно!  Peace
Когато ние купувахме количка, продавачът ни обясни, че в техните среди няма такова понятие като "зимен" и "летен" кош. А да има кош за новородено и кош за по-голямо детенце. Комбинираната количка е най-удачния вариант според мен!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт