Разхлабват ли овесените ядки?

  • 4 643
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Наскоро четох, че много мами дават за разнообразие на сутрешната попара и мляко с бисквитки, сварени фини овесени ядки със сиренце и захар. Та, купих аз, да не останем по-назад Embarassed, обаче се сетих, че действаха разхлабващо Sick И тъй като ние нямаме проблем с "акането", т.е. даже имаме обратния Laughing се чудя да не го разхлабя съвсем newsm78...  При вас как е?

# 1
  • Мнения: 1 272
И моята бебека е доста "разхлабена", но овесените ядки нямат кой знае какъв ефект върху нея. Давай ги спокойно и избягвай даването на захар, можеш да добавиш плод, ако искаш сладост.

# 2
  • Мнения: 27 524
Помагат за изхиждането и са много благоприятни за чревната флора. Не действат отрицателно и спокойно може да ги даваш. А ако ака от тях повечеко и по-мекичко... супер, какво.  Grinning До диария няма да го докара, не се притеснявай  Laughing
Ако си захранила обаче с глутен  Peace

# 3
  • Мнения: 2 849
Ако си захранила обаче с глутен  Peace
Да ,така е .И аз мисля да включа скоро овесените ядки за разнообразие . Peace

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
По принцип разхлабват.На моя син понякога му действат разхлабващо, понякога не.
Но тъй като твоят син е мъничък, пък и никога не е опитвал овесени ядки, по-вероятно е да го разхлабят.Първо пробвай с малко количество-примерно една супена лъжица/вече сварени/ и кисело мляко/ако яде/.Дори да му понасят добре не прекалявай с количеството, защото няма да могат да се усвоят изцяло и необработеното количество ще го изака.

# 5
  • София
  • Мнения: 663
водят се че разхлабват, но аз лично не съм останала с такова впечатление (май водата в която са варени се дава за разхлабване). въпреки че ги правех със захар за закуска. давай си спокойно на детето. Peace

# 6
  • Мнения: 3 042
водят се че разхлабват, но аз лично не съм останала с такова впечатление ...
Peace

На моят син не действаха разхлабващо, а по едно време ядеше всеки ден. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 887
Помагат за изхиждането и са много благоприятни за чревната флора. Не действат отрицателно и спокойно може да ги даваш. А ако ака от тях повечеко и по-мекичко... супер, какво.  Grinning До диария няма да го докара, не се притеснявай  Laughing
Ако си захранила обаче с глутен  Peace
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт