Нормално ли е да е непрекъснато неспокойно бебето?

  • 380
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте,
Моят проблем е следният - бебето ми е на 4м. навършени. От 1-2 седмици е  неспокоен по-често от преди, въпреки че според педиатърката е физически здрав. Днес например поспа на разходката 2 часа и след като се събуди започна да реве и да се криви. От 5 часа не е спал и нямам и 5 мин. спокойствие, иска постоянно да се занимават с него, да му говорят и да му се сменят забавленията, ако не започва неистово да плаче.
Моля ви кажете ми нормално ли е такова поведение и дали си зависи от характера на детето или е състояние на възрастта?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
При нас е така, защото се опитва да ни излезе едно зъбче - първото, но иначе симптомите за зъбоникнене ги имаме от 3тия месец за коло седмица - две, после се успокоява и после пак нервничи и реве и така на периоди.

# 2
Tozi problem go imax dva meseca ,dokato predi dva dena ni izbixa dve zab4eta navednaj.I moqta Ani e ve4e onova sladko i spq6to beb4e koeto be6e predi.Taka 4e moje i vie da imate tozi problem. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 784
Забелязала съм, че синът ми никога не е бил неспокоен без причина! Или зъбки, или колики - каква е причината обаче става ясно след време......Всичко минава, всичко е на периоди, търпение му е майката. Как се храните, да не би да си започнала захранване .... newsm78  Във всеки случай не го оставяй да плаче, успокоявай го както може, на тази възраст детето не може да бъде разглезено!

Общи условия

Активация на акаунт