За изкуствените мигли

  • 558
  • 5
  •   1
Отговори
 Бихте ли ми дали информация,момичета,за изкуствените мигли,които поставят в козметичните салони ако сте ползвали тази услуга-трайност,качество,цени. Или ако сте обсъждали темата,дайте линкове,моля!

# 1
  • Мнения: 1 290
Бихте ли ми дали информация,момичета,за изкуствените мигли,които поставят в козметичните салони ако сте ползвали тази услуга-трайност,качество,цени. Или ако сте обсъждали темата,дайте линкове,моля!
И аз се интересувам newsm78

# 2
  • Мнения: 68
az li4no ne sam,no sestra mi si be6e slogila.1 i edinstveno hybavo ne6to e ,4e stoqt strahotno,bez spirala.minusite na taq krasota sa,4e si mie6 o4ite s 2 prasta,potarkvaneto ili po4esvaneto po klepa4ae napravo e zabraneno.padne li ti snop4e trqbva da go vaztanovi6 vednaga ina4e stava dupka.
mnogo krasivi stabat o4ite,razko6ni.takova ne6to se slaga ako ima povod,za da moje6 da si grimira6 okoto,za ejednevieto ne sa prakti4ni.pone sestra mi mnogo se oplakva6e i gi nosi samo 10 dena.

# 3
  • Мнения: 68
ne be6e mnogo pari,mai na snop4e se pal6ta i ot dalginata zavisi.tq si be6e slogila sredni na daljina i ne mnogo gasti za 20-30 leva.
stoqt strahotno i estestveno i vapreki 4e nesa mnogo traini si zaslujava da se poglezi 4ovek:))

# 4
  • Мнения: 82
 Az imam na snopcheta. Slagam si gi samo na praznik. Stoqt strahotno i se doblijavat do estestvenite. Ne stoijt natrufeno. No izdarjat ne poveche ot 5-6 dni. Az si gi svaliam, kogato si svaliam grima.
 Ne sa mnogo skapi i sa za prepochitane pred celite.

# 5
Zdreveite,

Az sum edinstveniat lizensiran tehnik za Bulgaria I vtori v Evropa Na amerikanskata firma sa udaljavane na migli NATURALASH.
Prozedurata trae okolo 2h,napulno bezboleznene e,a rezultata e unikalen
Zenata e ot 200 do 350lv v zavisimost ot broq na vgradenite migli.
Ako iskate da poluchite pove4e informaziq obadete se na tel:0899904519 Andrea

Общи условия

Активация на акаунт