Въпрос за хомеопатичното лекарство CHAMOMILA VULGARIS 15

  • 705
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте мами,
Имам питане относно успокояващото лекарство хамомил (потенция 15), което се ползва при колики и зъби. Нашия проблем са зъбите, на 5 навършени месеца сме и ни подейства още от първия път - цяла нощ спа спокойно. Въпроса ми е колко често се употребява. Знам че това е лайка, която не вреди, но все пак  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 478
На мен ми казаха 3 пъти по 5. Аз май го давам само веднъж преди лягане и честно незнам дали помага, защото тя продължава да си се буди.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Здравей за да има ефект лечението с хомеопатия трябжа да продължи поне месец ,защото действието настъпва по-бавно,така че от едно даване малко трудно ще разбереш ефекта ,давай всеки ден поне 2-3 по 5гр. разтворени във вода,не се притеснявай няма опасност от предозиране.

# 3
  • Мнения: 166
Специално за това лекарство,не мисля че му трябва цял месец за да има ефект Simple Smile
Аз също го ползвам  вече от доста време при сина ми и мога да кажа,че веднага го успокоява.Давам по 3-5 гранулки ако е 9CH през 30мин най-много 4 пъти,а ако е 15CH 3-5гранулки еднократно.

# 4
  • Мнения: 35 891
хомеопатията е "нежна" медицина, но е абсолютна заблуда, че не е вредна, когато е дадена погрешно - това по принцип  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 239
Здравейте,
Някой може ли да ми каже колко струва Chamomila CH15 и от къде мога да го купя, т.е във всички аптеки ли се продава или само в определени за хомеопатия? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 701
Аз давам от 9 ch, в аптеката ми казаха 1 път на ден /на гладно/ по 5 гранулки, разтворени във вода.  Peace Не помня колко струваше, но не се продава само в специализирани аптеки, има ги навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт