С какви дрехи обличате децата си в къщи?

  • 3 959
  • 101
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 836
Тази зима започнах да се чудя с какво да обличам детето в къщи. Всъщност въпросът ми не е съвсем точен. По-скоро се чудя от къде да й купувам дрехи за в къщи. Досега я обличах с неща дадени от сестра ми, но племеникът ми е 10 месеца по-голям и вече се изравниха на височина. За навън й купувам хубави дрешки, не маркови (въпреки, че има и такива) и скъпи, но качествени, но за в къщи.... newsm78. Ще съм благодарна, ако споделите идеи Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Моят син го обличам с анцузи

# 2
  • Мнения: 2 821
с маркови шушляци Crazy Crazy Crazy

# 3
  • Мнения: 4 668
Ами и аз го обличам с анцузи или с долнище на анцуг и някаква блузка с дълъг ръкав  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 6 146
През зимата с поларени комплектета (блузка и панталонче) мекички и удобни са за вкъщи и носят на много пране.

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
С анцунг и блузка

# 6
  • Мнения: 324
До годинка и 6 мес. с разни подарени комплектчета, които никога не бих облякла за навън Blush, или с гащеризон и блузки под него, а след тази възраст - с анцузи, има много ишлемета, а сега съм приятно изненадана от българската фирма Диамант, страхотно качество и приличен външен вид Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Най-вече удобни, не държа да са маркови...Обикновено анцузи.

# 8
  • Мнения: 62
 Каката си облича анцунг, който е от мин. година да речем но и става. Малкия с комплектите от кака му.

# 9
  • Мнения: 872
С анцузи.Най-вече гледам да са удобни дрешките за вкъщи.

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Никой вкъщи няма дрехи "за вкъщи" и "за навън".
Дрехите са за да се носят.

# 11
  • Мнения: 11 607
Ами и аз го обличам с анцузи или с долнище на анцуг и някаква блузка с дълъг ръкав  Wink


 Peace  Hug

# 12
  • Мнения: 7 723
Никой вкъщи няма дрехи "за вкъщи" и "за навън".
Дрехите са за да се носят.
....първо вън, а после- за домашна употреба  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 792
 И аз като Реза, нямам специални дрехи за вкъщи или за навън, дори не ги обличам аз... Предпочитам сами да си избират дрехите, аз съм само фейс контрол и обяснявам, защо определени комбинации не са подходящи.
   Анцузите са удобни, както за вкъщи така и за детската, вършат добра работа...
 

# 14
  • Мнения: 3 491
С каквито и навън.
Не стоят у дома с костюми и папионки, разбира се. Такива и без това нямат, а и все още не считам за необходимо да имат.

Общи условия

Активация на акаунт