pomognete mi s tozi problem

  • 904
  • 5
  •   1
Отговори
imam dete na 6 godini i se napikava no6no vreme  neznam kakvo da pravq s kakvo dago lekyvam kajete mi nqkoi lek za tazi bolest  ili kum kakuv doktor moga dase oburna molqvi pomognete ako mojite blagodarqvi

# 1
  • Мнения: 1 116
Педиатър !

# 2
  • София
  • Мнения: 1 345
първо педиатър но попитай и за бъбреците да аже нужно ли е да се погледнат и ако всичко му е наред за което стискам палци детски психолог

# 3
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Не се притеснявай толкова.Обикновено е по наследство.Моя приятелка се е напикавала до 12 годишна.А сега дъщеря й също се напикаваше доскоро/а е почти на седем/.Само че тя сподели,че се опитва веднъж през нощта да я събуди да се изпиша и така остава суха до сутринта. .
Желая ти успех и скоро да израстете този проблем.thumbsup

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравей,
мога само да ти съчувствам  с този проблем... Аз съм на 16г и имам този проблем. Провали сме почти всичко... Уролог, нефролог, хомеопат. Още в ранното ми детство с хапчета.. Психофорин и наскоро идваше един доц.Мумджиев /не се сещам как му беше точно фамилята/ идваше 1 път в месеца в моят град, лекувал е такива проблеми.. но незнам защо не ми помогна на мен. И аз незнам вече към кого да се обърна....  Иначе ако вашето детенце е момиче, една отпричините може да бъде стеснение на уретрата.

# 5
Не се притеснявай толкова.Обикновено е по наследство.Моя приятелка се е напикавала до 12 годишна.А сега дъщеря й също се напикаваше доскоро/а е почти на седем/.Само че тя сподели,че се опитва веднъж през нощта да я събуди да се изпиша и така остава суха до сутринта. .
Желая ти успех и скоро да израстете този проблем.thumbsup
              blagodarq mnogo za podkrepata na vsiki

Общи условия

Активация на акаунт