За шишетата против колики

  • 2 212
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте майки.Някой ползвал ли е такива шишета и имали ефект.На мен ми казаха за някакви английски които струват 38 лв. за 2 шишета .Някой ако е ползвал или знае нещо за тези шишета да пише.Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 9 481
Лично аз не съм ползвала, защото кърмя. Но майки около мен са ползвали-не са доволни, пак имаха колики бебетата.
Според мен проблема не е в "шишето, въздуха"..бля, бля..просто чревния тракт трябва да "проработи"..моя син беше е колики 4 месеца-кърмен./повтарям че е кърмен, предвид че кърмата е най-доброто за едно бебе, и въпреки това пак си беше с колики,,,а изк. мляко е по-трудно смилаемо/
Не знам-избора е твой.
Успех  bouquet

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Как е възможно да се връзвате на тези реклами newsm78Тогава нито едно изключително кърмено бебе няма да има колики. Факт е, че и тези бебета минават през периода.
Не си давай парите на вятъра. Hug

# 3
  • Мнения: 7 723
С, или без такова шише- децата имат колики. Едни- повече, други- по- малко, трети- хич.
Причините за това обосновават в анатомията и биологията, но не и в купуването на шише      33uu

# 4
  • София
  • Мнения: 978
С, или без такова шише- децата имат колики. Едни- повече, други- по- малко, трети- хич.
Причините за това обосновават в анатомията и биологията, но не и в купуването на шише      33uu

Съгласна съм

# 5
  • Мнения: 492
Ползвала съм и не съм доволна - няма ефект.Не си хвърляй парите на вятъра.

# 6
  • Мнения: 1 666
Колките са си колики, със или без специални шишета, със или без капки, просто трябва си минат.

# 7
  • Мнения: 5 362
С, или без такова шише- децата имат колики. Едни- повече, други- по- малко, трети- хич.
Причините за това обосновават в анатомията и биологията, но не и в купуването на шише      33uu
PeaceТочно така.
И аз смятам тези шишета за излишни.

# 8
  • Мнения: 990
Аз също смятам ,че няма особен ефект от тези шишета .

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ползвала съм и не съм доволна - няма ефект.Не си хвърляй парите на вятъра.
Peace - коликите са доста неприятен период който задължително трябва да си мине.... Шишетата са по-скоро за успокоение на майката че е направила нещо ....

# 10
  • Мнения: 2 613
Не си давай парите за реклами!Колики ще има със или без шише от 40лв.

# 11
  • Мнения: 27 524
Не, нямат смисъл. Може да влиза по-малко въздух, но коликите си остават.

# 12
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Изобщо не съм съгласна, че нямат никакъв смисъл. Не разбирам как се дават такива крайни отговори, все пак майката може да съди от опита си, а не да каже, че не действат никога и при никого след като на нейното дете не са помогнали.
Синът ми беше на смесено хранене 5 месеца, ползвах такова шише на д-р Браун и той нямаше колики. Не знам ако бяхме с обикновено шише дали щеше да е така. По принцип това шише едва ли ще реши проблема, но във всички случаи доста повече спестява въздуха, който влиза в коремчето и съответно спестява част от болките на бебчето. Моето шише струваше 16лв.

# 13
  • Мнения: 630
Здравей. Моята бебка не искаше да суче от гърда, така че и кърмата й беше от шише. ползвах извитите шишета на чико и шишетата на авент, всички със системи против колики. Тя имаше едни от най-зловещите колики, които могат да съществуват до 2м. и 8 дни, когато изведнъж спряха. шишетата не помагат, но с пълна сила мога да кажа същото и за капките, чайовете и т.н. Сменихме 3 вида капки, 2 вида чай, няколко билкови отвари... накрая, когато бяха най зловещите колики комбинирано давахме 2 вида капки. При по-слабите колики ни помагаше сешоар - той й затопляше коремчето, а от звука тя се унасяше, при по-силните нищо не помага. Та това е моят личен опит. Но шишетата на чико са изключително удобни за хранене. Все още ги ползваме. Не всички бебета имат колики, все пак. Дано при вас да няма.

# 14
  • Мнения: 3 334
Ползвала съм и не съм доволна - няма ефект.Не си хвърляй парите на вятъра.

да,определно е така! Peace

Общи условия

Активация на акаунт