дървено бебешко креватче - от къде в София?

  • 1 838
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 907
Дали някой може да ми помогне? Къде в София човек може да си купи/поръча бебешко креватче, по възможност дървено, което да не е на Дибо, Арбор - Асеновград, Мебел Джен - Шумен? Обиколихме повечето големи бебешки магазини, както и АИКО, КОМО... все нещо не ми харесва newsm78 . Може би съм твърде претенциозна newsm78 ?
И може би дори предпочитам да го направят по поръчка, та да има всички "екстри", които ми се иска.
Очаквам с нетърпение вашите препоръки Hug

# 1
  • Мнения: 5 790
Нашето креватче го купихме от мебелна къща в Люлин. От кръстовището на Кооперативния пазар вляво, в един от блоковете има голям мебелен магазин. Струваше 350 лв, но е от модела, който става на юношеско легло, с две чекмеджета отдолу, три отстрани и маса за повиване. После тя се маха и леглото се удължава. Има 3 нива на матрачето и е с 2 решетки от двете отстрани. Подобно на това е.
Виж тук и тук
Успех в избора.

# 2
опиши по-подробно как искаш да изглежда легълцето на бебчо,ето моето тук  аз много  си го харесвам и ми е много удобно Peace

# 3
  • Мнения: 907
Ами искаме легло 140х70 (по възможност това да е спалната площ), но да не е по-дълго от 150 см (хм, това май прави спална площ 130х70 newsm78), защото нямаме къде да го сложим (това изключва варианта с шкафче отстрани, иначе много ги харесвам Simple Smile ). Мисля, че повече ми харесва да е с решетки и от четирите страни (може и едната широка стена да е плътна), да има чекмедже отдолу, предната решетка да може да става по-ниска, но по възможност не да се смъква цялата надолу, а да се "отваря" горната й част (като на твоето легло, baby cool). Ако може да е на три нива, ще е супер, ако не - и две ме устройват, да има хубава подматрачна рамка, а не пружина, както са например леглата на Мебел Джен (иначе те ми харесват), да изглеждат стабилни и добре направени, защото голяма част от креватчетата ми изглеждат сглобени набързо, дет' се казва в час по трудово Simple Smile . А, другото което е, по възможност да не са от чамов материал, защото четох скоро, че той бил по-мек и се изметвал и т.н. по-лесно от други дървени материали.
Харесват ми полските креватчета - на Глюк (или Глук), но те са само 120х60. В креватчетата на Мебел Джен не ми харесва подматрачната пружина, както и механизмът им за сваляне на предната решетка по-ниско - нестабилен е. При Арбор не ми харесва много това, че са чамови, механизмът за сваляне на решетката по-ниско е малко грубичък. А на Дибо честно казано ми изглеждат малко  набързо сглобени newsm78. Живея близо до ул. Пиротска и се започвам да се чудя дали да не направя една обиколка на мебелните магазини и ателиета там, все в някое от тях може би ще правят креватчета newsm78.

# 4
  • Мнения: 15
все едно си описала какво търся аз...

# 5
Глюк имат и по-големи креватчета. Не знам къде си търсила - обади се в склада им - фирма Мелина 0888524306

# 6
  • Мнения: 2 159
Ние си взехме от Пинокио в Дружба, на някаква бг фирма от Шумен.
Много съм доволна, люлее се, има за повиване, чекмеджета, скринче. Върши ми много работа.

Общи условия

Активация на акаунт