Кои аптеки приготвят лекарства в София?

  • 2 281
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Досега съм ползвала тази в безистена на Славейков, но цените на труда /както ми обясниха/ са мнооого високи. В сравнение с провинцията са повече от 2 пъти по-високи.  Shocked
Има ли други аптеки в района?

# 1
  • Мнения: 4 176
Аптеката до 7-мо РПУ в студенстски град.

# 2
  • Мнения: 1 021
Има една аптека в кв."Изток" - Колимечкова или нещо такова

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Има една аптека в Дървеница- срещу училището. Но никак не съм доволна от обслужването там. Иначе педиатърката казва, че там приготвяли най-качествено лекарствата ( от всички останали в района).

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Когато ми се налага ползвам тази в безистена на пл.Славейков.
Но скоро не съм ходила, да няма някаква увеличение на цените? newsm78

tzveteli, я разкажи какво им е станало в тази аптека.

# 5
  • София
  • Мнения: 311
Има и една в един блок на пресечката на Шипченски проход и Лидице, ако те интересува ще ти обясня на лични, че сега много трябва да пиша, а забравих как се казва аптеката....

# 6
  • Мнения: 1 520
На бул. Янко Сакъзов, малко след кино Сердика, ако се спускаш от паметника Левски. Намира се точно срещу Словашкото посолство.

# 7
  • Мнения: 266
Благодаря ви, момичета   bouquet
В безистена винаги са много учтиви, наистина,но само за справка: в провинцията лекарствата ми излизат към 12лв, а тук СЪЩИТЕ струват почти 30  ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 849
В Младост3  в поликлиниката има аптека  Peace

# 9
На ъгъла на ул"Иван Асен 2" и ул. "Мизия" това е близо до 19 поликлиника и е м\у Орлов мост и Румънското посолство .

# 10
  • София
  • Мнения: 1 243
На бул."Васил Левси" веднага след като пресече "Раковска" на спирката на рейс 94 и тролеите от НДК.Много съм доволна.Много са отчтиви.

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  На ул."Искър"22,бившата 3-а поликлиника.

# 12
  • Мнения: 266
Много ви благодаря, момичета   bouquet
А аз мислех тези на Славейков за монополисти  ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Аптеката срещу х-л Хемус.Там също се приготвят лекарства.

# 14
  • Мнения: 157
Аптеката при х-л Хемус (зад спирката на автобус 94 в посока към НДК). там за 20бр. прахчета ми взеха 2 лв. за труда

Общи условия

Активация на акаунт