По пътеките на здравното ни осигуряване...

  • 626
  • 3
  •   1
Отговори
Искам да изкажа възмущението си от лекарската глупост, система и всички неща от които зависи здравето ни.
Както всичко в България и здравната ни система не е измислена както трябва, но липсата на лекарска компетентност е неизвинима за която и да е система.
А ето и моя случай: както споменах в друга тема вече, цикълът ми закъснява с 41 дни, което ще рече че от 22 ноември, когато ми беше последния цикъл, не ми е идвало. На 14 януари си взимам аз направление от личния и отивам на гинеколог, който ме преглежда на видеозон и заявява "Ами нищо не се вижда, ела след 10 дни да видим". След 10 дни(как съм ги изчакала незнам)  отивам и ми казва"ами вижте бременност няма, ето ви едни хапчета и ще ви дойде". Нито изследвания нито преглед на магаре. Добре, ама хапчетата не се произвеждат. Обаждам се на личния. Оказа се че направлението ми е за два прегледа, че в един месец не могат да се дават повече от едно направление и бла-бла. Прати ме пак при гинеколга. А не стига другото ами ми се появи и едно доста гадно течение с някои неприятни белези. Отивам и и казвам какъв е проблема и тя представете си без да ме прегледа отново изписа ми хапчета за течението, хапчета да ми дойде и ми вика "ако не подействат до 10 дни ела ще ти ги сменя"  ДА НЕ СЪМ ЛУДА.. НА ОПИТНА МИШКА ЛИ И ПРИЛИЧАМ. А и още 10 дни чакане. Здрав да си ще се разболееш. Незнам каква е процедурата но съм решила да я съдя тази лекарка. А колкото до вас момичета.. никога не посещавайте д-р Маруся Танева от Варна....

# 1
  • Мнения: 3 116
Здрасти Лидия Simple Smile

Ами то и аз се сблъсквам с такива проблеми непрекъснато и затова се отказах от здравната каса и си отидох на частния лекар. Добре, че имам възможност !

Както и да е, не можеш ли просто да си направиш като за начало един тест за бременност, пък като излезе резултата ще продължиш нататък...

# 2
  • Мнения: 2 494
Лидия, тази лекарка къде преглежда, мисля че същата д-р Маруся Танева от Варна от поликлиниката във Владиславово? На 15 години ходих с майка ми при нея, бях девствена още, а тя искаше да ме преглежда с тези клещи ли как се нарича. Майка като видя и направо и се изправи косата. Онази е пълна некадърница. Ще я пиша в черния списък, като имам време!

Избери си кадърна лекарка и ти желая успех!
Мога да ти препоръчам страхотна гинеколожка, според мен, д-р Станева, преглежда в окръжна и има и частен кабинет. Ако искаш координати пиши на лични.

Успех!

# 3
  • Мнения: 5 713
Лидия, писах ти на лични. Излезна малко дългичко, но дано съм ти била от полза. Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт