НЕ МИ СЕ РАБОТИИИИИИИИИИИ

  • 1 975
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 445
 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Има ли и други отчаяни души, затънали в работа?

# 1
  • Мнения: 25 441
Хайде сега, щом си тук, значи не си чак толкова затънала...  Wink Mr. Green Laughing

# 2
  • Мнения: 445
Правя го едновременно. Просто изпушвам отвсякъде.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Правя го едновременно. Просто изпушвам отвсякъде.

Може би за това изпушваш. Пробвай едно по едно.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
това да не е синдрома `понеделник сутрин`  Wink

# 5
  • Мнения: 445
Не го знам тоя синдром, ама ми е кофти. Пиша в Word и чат-пат се включвам и тук. Става ми по-хубаво на душата. #Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
А на мен много ми се работииииии  Simple Smile

Всеки с проблемите си...

# 7
  • Мнения: 1 731
А на мен пък ми се работи ама работа да дават пари ,не да шетам вкъщи и нищо да не вземам. #Crazy

# 8
  • Мнения: 863
и на мен ми се работи Blush
стига с това седене вкъщи Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 173
И на мен така. Mr. GreenКат гледам колко имам за чистенеееее,лошо ми става.Определено ще си мързелувам и днес.....С кафето пред комп. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 445
 Мам4ета, ама аз работя в къщи. Детето е болно и го гледам, за работата имам срокове, а на вси4кото отгоре трябва и да сготвя и да из4истя.

# 11
  • Мнения: 1 813
Аз от сряда се каня да седна и да си напиша темата по история,а още не съм започнала дори.
Пък ми трябва за тази сряда  Tired

# 12
  • Мнения: 445
Обичаш екстремните изживявания.  ХИ-ХИ> И аз съм така. Срокът ми е до 30, а аз съм в началото.

# 13
  • Мнения: 445
 ЛУДВАМ!!!Докато аз се забавлявам, детето седи на гърнето да ака. В същото време яде шоколадова вафла. Резултатът краката му са целите оплюти, окихани (има силна хрема) и в шоколадови точки. Да ми е честито миенето. Grinning Grinning Grinning

# 14
  • Мнения: 6 167
Хайде сега, щом си тук, значи не си чак толкова затънала...  Wink Mr. Green Laughing

и аз.. умирам да слушам колко някой е затънал в работа, как се работи яко и в същото време по цял ден спори в теми. смех, голем смех.
не става в-с само за конкретния случай.

Общи условия

Активация на акаунт