Капсули за отслабване или номера на китайката - 2

  • 29 729
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
Айде на новата темаааа, прясна, прясна, още парииии Wink
  БОЦ старата.

От къде може да си вземете розовия елексир Laughing
Варна-  Дрогерия "Лечебна сила" - ул. "Драган Цанков" 5  тел. 604-397  и бул."8-ми Приморски полк" 97  тел. 657-800

София - "Пиротска" 18, китайския с 2-те големи топки

® -3кг

La Fornarina -4,5кг
 gery gerry - 4кг

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 12:29 от Цомба Гърдева

# 1
  • Мнения: 13 512
Хайдееее....аз за 3 дни съм 2 кг надолу, но не съм съвсем без апетит и нямам никакви странични  ефекти.

# 2
  • Мнения: 10 758
Еййй, колко си бърза..още не съм я пуснала и вече си отговорила Wink
Аз не съм се мерила.Не ща, че дан съ вбеся.Като ги свърша тогава, или ако усетя че дънките ми стават по-лабави, тогава ще кажа.

# 3
  • Мнения: 1 339
Аз няма с какво да се похваля.... Спрях да свалям. Вече съм 7ми ден и за сега съм -2 кг, които свалих още първите 3 дена.... Ограничавам се доста в храната не знам защо не свалям....  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 91
Айде и аз да се запиша,днес ми е пети  ден ,но смятам да се тегля след като изпия опаковката,засега никакви странични ефекти и почти никакъв апетит PraynigДай боже и аз да се похваля с някакъв резултат Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 492
За 4-ри дни съм минус 3 кг, но ми се върна апетита от петия ден. Не искам да се меря, за да не се отчайвам.

# 6
  • Мнения: 13 512
ами  да- аз докато се похваля и спирам да свалям..

# 7
  • Мнения: 10 758
Аз предлагам(ако искате де), всеки който е изпил една опаковка, да каже с колко е отслабнал и аз ще го сложа на първа страница...та новите, които влизат да видят, а не да питат.А, и друго...да кажат от кои са пили(розови, сини, зелени).

# 8
  • Мнения: 13 512
Аз предлагам(ако искате де), всеки който е изпил една опаковка, да каже с колко е отслабнал и аз ще го сложа на първа страница...та новите, които влизат да видят, а не да питат.А, и друго...да кажат от кои са пили(розови, сини, зелени).
нещо като стената на славата ? или на срама....

# 9
  • Мнения: 1 339
Аз съм За. Но трябва да всяка да каже колко кг е била и колко има да сваля... Поне така мисля.
Аз започнах от 63.4 , за 6 дни съм -2кг => 61.4 . Пия от розовите. Искам да бъда 53  Crazy  Flutter

# 10
  • Мнения: 1 339
Имам и друга идея. В началото на темата да напишеш и къде ги продават капсулите. Тоочния адрес и цената. Също така Къде ги продават във Варна и Пловдив и там където се знае в други градове. За да няма постове от сорта "от къде мога да си ги купя"
 Peace

# 11
  • Мнения: 10 758
Аз предлагам(ако искате де), всеки който е изпил една опаковка, да каже с колко е отслабнал и аз ще го сложа на първа страница...та новите, които влизат да видят, а не да питат.А, и друго...да кажат от кои са пили(розови, сини, зелени).
нещо като стената на славата ? или на срама....
Аре маааа...на славата ъфкорс.

Аз съм За. Но трябва да всяка да каже колко кг е била и колко има да сваля... Поне така мисля.
Аз започнах от 63.4 , за 6 дни съм -2кг => 61.4 . Пия от розовите. Искам да бъда 53  Crazy  Flutter

Ама изпила ли си една опаковка?
Аз предложих да се казва след цялата опаковка.

Имам и друга идея. В началото на темата да напишеш и къде ги продават капсулите. Тоочния адрес и цената. Също така Къде ги продават във Варна и Пловдив и там където се знае в други градове. За да няма постове от сорта "от къде мога да си ги купя"
 Peace

Да, и това също щях да го предложа, но трябва да ми се каже от другите градове от къде се  купуват.

# 12
  • Мнения: 1 339
Ааа, резултатите на опаковка ли трябва да са ?
Еми значи след 5 дена тогава ще казвам...  Blush

# 13
  • Мнения: 13 512
Варна-  Дрогерия "Лечебна сила" - ул. "Драган Цанков" 5  тел. 604-397  и бул."8-ми Приморски полк" 97  тел. 657-800
Алоооо, дрогерията...за мен дискаунт искам- направо безплатни капсули- я виижте каква реклама ви правя, ааааааааааа!

# 14
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз мога най-много да се похваля!

За 2 дена съм с 2 килограма повече. ахахахахахахаха  hahaha
Да видим до края на опаковката какво ще стане

Общи условия

Активация на акаунт