Отговори
  • Мнения: 814
 Става въпрос за гинеколог, който няма лимит за изследвания и да може да ми издава болнични когато е необходимо. Онзи ден звъннах на Др. Вълкадинова, но бързо ме отрязя като разбра че съм по здравната каса. По принцип ходя при Др. Калчева, но тя не работи с Здравната каса и няма как да ми дава направления за изследвания. За раждане също не ми трябва, защото ще раждам в Майчин дом-Варна. Моля ви, препоръчайте ми някой доктор който работи с Здравната каса да ми води консултациите. Предварително ви благодаря  bouquet.

# 1
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Оле труден избор Sick Мен ме следи Ризова талони давааааа но по нейна преценка.Знам за д-р Мърмарова на 100% че прави всичко по здравна каса и е страхотна в Ел Масри можеш да я намериш но февруари че е в болничен щом ще раждаш във Варна хващай нея няма да съжаляваш.

# 2
  • Мнения: 11
az syshto hodq na chastno i hodq pri lichnata lekarka da mi vodi konsultaciqta i za bolnichen. Taka che pitai lichniq dali ne mije

# 3
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Бях при Вълкадинова но въобще не съм доволна.Уж беше със здравната каса а съм платила само 100 лв за видеозони и отделно изследванията.Можеш да идеш при Сурджииска тя работи по здравната каса .Моя приятелка е там и е доволна.

# 4
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
и аз при първата бременност ходих при вълкадинова.не дава никакви талони за изследвания.плащаш си видеозоните и не ти обръща никакво внимание.вчера се записах при гамишев,даде ми талони за всички изследвания,прегледа ме безплатно на видеозон,дори и за антителата не платих и лв.многа съм доволна засега.разликата между него и вълкадинова е огромна.вълкадинова на всичкото отгоре не си и разчита ехографа.дълго мога да говоря колко е некадърна,как не видя бебето ми,а някакава си киста,как ми изписа хапчета да ми дойде,и после казала на мъжа ми,еми като се притеснявате толкова заради тези хапчета да направи аборт,млади сте ,ще имате други деца.направо ми идва да я осъдя тая #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 5
  • Мнения: 814
и аз при първата бременност ходих при вълкадинова.не дава никакви талони за изследвания.плащаш си видеозоните и не ти обръща никакво внимание.вчера се записах при гамишев,даде ми талони за всички изследвания,прегледа ме безплатно на видеозон,дори и за антителата не платих и лв.многа съм доволна засега.разликата между него и вълкадинова е огромна.вълкадинова на всичкото отгоре не си и разчита ехографа.дълго мога да говоря колко е некадърна,как не видя бебето ми,а някакава си киста,как ми изписа хапчета да ми дойде,и после казала на мъжа ми,еми като се притеснявате толкова заради тези хапчета да направи аборт,млади сте ,ще имате други деца.направо ми идва да я осъдя тая #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

 ooooh! Боже Господи, какви ли не ги има в Бургас. Направо съм потресена от това което се пише из форума за Бургаските гинеколози, а и твоя случай с Вълкадинова. Да се чудиш към кой гинеколог да се обърнеш. Добре че ще раждам във Варна.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Мога да ви препоръчам Ганчев - работи в Първа поликлиника, болнични дава колкото си искате без никакъв проблем. За друго май не става, но щом само за това ви трябва той е човекът. Само се изложи накрая - не ми даде Направление за хоспитализация, защото тук и без него приемали, но  в Майчин дом Варна го искат, та си го вземете да не ходите като мен с контракциите за него.

# 7
  • Мнения: 66
Аз лично от Вълкадинова съм доволна,но това си е лично мнение.А никъде не пише ,че видеозоните ги поема здравната каза,те си се плащат ! Ако някой не е взел пари то си е негово лекарски решение.
Чувала съм ,че Д-р Георгиев е по здравна каса и е добър.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз ходя при Дорийска.Работи със НЗОК.Дава талони,болнични и не таксува два видеозона както са по НЗОК.
Единственият недостатък е ,че много се чака.Защото понякога навързва няколко човека на един и същи час.Ако искаш координати пиши ми на лични.
Лека бременност.   bouquet

# 9
  • Мнения: 18
Аз съм на ЖК при д-р Стоянов, много съм доволна болнични дава, талони за изследванията също.Сега съм в 6 месец до сега два пъти ме е гледал на видеозон и не ми е искал пари, мога да кажа че държи за пациентките си.Работи обаче в Меден рудник в поликлиниката.

# 10
  • Мнения: 814
 Joy Пуснах темата миналата година по това време. Сега си имам момиченце на 5 мес. и не съм бременна. Гледайте годината в която е публикувана темата Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
лелее верно  ooooh!
кой ли е изровил тая тема ?  newsm78

Дано поне мненията бъдат полезни някому сега.  Peace

# 12
  • Мнения: 80
Според мен темата е интересна и полезна, защото много рядко се уточнява гинекологът, който следи бремеността, дали работи по ЗК или момичето ходи на частно. Постоянно има подобни въпроси. Нека всички бременни от Бургас споделят при кого ходят и дали са доволни.

# 13
др георгиев работи ли с здр,кса

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 337
Георгиев Не работи със ЗК. Аз си следях бременността при д-р Гавазова в 4та по ЗК и ходих на 4астно при Георгиев.
Ина4е съм с 2 ръце ЗА Мърмърова.

Общи условия

Активация на акаунт