Търся такъв кош за играчки

  • 3 092
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Здравейте момичета   bouquet
Хайде пак да ви изтормозя с един въпрос към вас....
Това е нашият кош за играчки който ми е подарък от чужбина обаче много искам  си купя същият или поне да е подобен ...някоя от вас знае ли от къде мога да го купя newsm78
Благодаря ви предварително   bouquet

Ето го и коша за играчки

# 1
  • Мнения: 1 937
Подобни, с формата на животни има в Практикер.

# 2
  • Мнения: 1 186
Подобни, с формата на животни има в Практикер.
Като тези ли са  ...
защото и такъв имаме обаче ми идва много малък и затова търся голям по красив като този с Барбито който имаме   Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 11 658
А каква им е цената в Практикер на тези с формата на животни?
Иначе гледах тези с Барбито-29 лева,само че по светло розово.Мислех дали да го купя,но видях,че е иамше драскотимна от химикалка и се отказах.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 11:55 от Многознайница

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И аз ги гледах,не помня цената,но знам,че не ми се сториха скъпи.Не взех,понеже не ми се сториха особенно надежни.
  Споделете,моля-достатъчно здрави ли са и ще удържат ли голямото хвърляне  и дърпане на моя малък терминатор. newsm78

# 5
  • Мнения: 1 186
  И аз ги гледах,не помня цената,но знам,че не ми се сториха скъпи.Не взех,понеже не ми се сториха особенно надежни.
  Споделете,моля-достатъчно здрави ли са и ще удържат ли голямото хвърляне  и дърпане на моя малък терминатор. newsm78
Тъй като и от двата модела имаме ще ти кажа.....розовия който е доста по голям и много по качествен за сега не е мръднал въпреки многото играчки в него и дърпането от страна на моята принцеса Grinning...но зеления с формата на жаба който купих от БГ е доста по малък на размери и по зле ушит...снощи даже му се измъкна едата желязна пръчка...аз него го ползвам за да слагам мръсните дрехи на дъщето
Затова и търся като розовия ни кош които не намирам никъде newsm78

# 6
  • Мнения: 1 937
IVKA&MIMI, точно такъв - имаме жабка и куче.
Не са мръднали, а се експлоатират подобаващо вече месеци наред.
Цената беше около 20 лв.

# 7
  • Мнения: 1 186
IVKA&MIMI, точно такъв - имаме жабка и куче.
Не са мръднали, а се експлоатират подобаващо вече месеци наред.
Цената беше около 20 лв.
Аз го купих за 15 лв. обаче чесно да ти кажа не съм много очарована защото снощи му се измъкна едната желязна пръчка която е на главата на жабата  Tired...затова търся като розовия-хем по голям,хем по здрав Peace
Благодаря ти все пак  Peace

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
IVKA&MIMI  Това за мръсните дрехи е много добра идея  Peace,благодаря!   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 186
IVKA&MIMI  Това за мръсните дрехи е много добра идея  Peace,благодаря!   bouquet
  bouquet Hug

# 10
  • Мнения: 114
И ние имаме такъв кош (подобен на жабата по-горе),нашият е като баскетболен кош направен .Отдолу е сив ,а капака е като баскетболна топка .Също не съм много доволна и при нас едната метална пръчка излезе няколко часа след като го напълних с играчки - без някой да го е дърпал или хвърлял(представям си ако дребия вземе да го търкаля насам-натам сигурно целия ще се разглоби ).Купихме го от магазин в Бургас и струваше само 10 лв (може би то и за това е толкова"качествен") . Иначе имам позната на която и донесоха такъв кош от Германия - пак на цена от  5-6 евро мисля , но много по-голям и по- стабилен .В моя пълня само плюшените играчки на детето - но идеята с мръсните дрешки  ми хареса... Peace

Общи условия

Активация на акаунт