Какво означава ника ви?

  • 4 890
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Темата е провокирана от темата на Цомба Гърдева да смени ли ника си или не.Стана ми интересно кой как си е измислил ника,какво означава и отразява ли по някакъв начин личността ви и какъв.

Моят ник е име на героиня от сериал по Нова-"Забравени досиета".Тя се казва Лили Ръш.Нямам идея как пък реших това да ми е ника,но самата дума rush много ми хареса.Освен това означава "бързам" в предов от английски,а аз съм една такава вечно бързаща и припряна.sf-то идва от София и го добавих,защото при първата регистрация с този ник в Яхо,не прие само rush.Като rushsf или rush_sf съм регистрирана къде ли не-тук,във форума на Пежо клуб,icq,Skype,Сладур,Флиртче,Бол.бг.Една приятелка ме шпионира така.Поше в Google rushsf и излизат камара сайтове,където съм регистрирана с този ник.

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Е как какво Thinking като виден почитател на френските сирена ей ме на Flutter
бтв има и още една форумка, потитателка на сирената Бри Crazy само рокфор и ементал ни трябват Crazy

# 2
  • Мнения: 1 072
Приятно ми е Летящата крава, дъщеря на Седящия бик. Със синовете на Великата мечка сме първи братовчеди, а с Винету се знаем от еййй  такива........Навремето бях влюбена в Олд Файерхенд, но той излезе голем простак.

# 3
  • Мнения: 3 423
Като говорим за сирена,
може да се кръстя рустикал,
любимо ми е. Ма Лиска ми е
по-любимо. Галено на Лиза,
и за заблуда със "с" в средата.

# 4
  • Мнения: 15 619
Синът ми е моето "слънце", пък аз за него съм "луната". Laughing
Но това е докато се регистрираш, после името ти си живее собствен живот и се товари с друго значение...
  bouquet

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като съм била малкатака съм казвала, че ми е името. Баща ми и брат ми и досега често се обръщат към мен така.

Нищо интересно

# 6
  • Мнения: 7 723
При мен нещата са ясни- казвам се Милена.
Но, понеже , като се регистрирах с i- не стана, сложих y.
Това е  Wink

# 7
  • Мнения: 1 416
Скука... Така се казвам.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 196
Името ми,без една буква.
Банално. Confused

# 9
  • Мнения: 215
Скука... Така се казвам.  Simple Smile
И аз така. Това ми е името, само че без тире.

# 10
  • Мнения: 27 524
Има ли нужда да обяснявам  Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 917
означава "светило"

# 12
  • Мнения: 2 229
Като филма Serendipity. Даже не съм го гледала, но трябваше да се регна на едно друго място и пробвах 100 ника, всичките бяха заети, и трябваше да си измисля нов. Та се сетих за думата и ми хареса как звучи...  Crazy И от тогава съм навсякъде с този ник.

# 13
  • Мнения: 4 026
Мария (аз) и Теа (дъщеря ми). Като се регистрирах, бях бременна, исках момиче, което да се казва така. Като Мария не съм се и пробвала да се регистрирам, пък разни цифри и т.н. хич не ме кефят.

# 14
  • Мнения: 3 743
СилвИя
Преди ника ми беше  s_vasseva, но реших, че някой може да ме помисли за Сашка Васева Mr. Green и го смених Wink

Общи условия

Активация на акаунт