Радвате ли се на хубавото време?

  • 1 408
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Мами,незнам при вас как е,но аз като видя,че е хубаво времето съм много щастлива.Вики много обича да е навън.Незнам, какво ще правим вътре,като стане студено. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 663
Ами да, радвам му се много, ама от друга страна като се замисля ми става тъжно за природата- дърветата, посевите, животните

# 2
  • Мнения: 3 537
Абе то хубаво,хубаво и аз много се радвам, защото по принцип зимата не я обичам.Не обичам да ми е студено. Но пък от друга страна това хубаво време сега хич не е на хубаво да знаете, ама хич, ще започнат много грипове и болести , а отделно и ,че ще се убърка живота на горките животни и растения Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 069
Честно да ти кажа, това глобално затопляне не е никак на добро.....
Тази промяна в сезона води до повече заболявания.
Предпочитам всеки сезон да си е като хората....

# 4
  • Мнения: 2 005
Супер е временцето!Наистина като застуди ще е малко казано УЖАС!Моят син само като ме види,че се приготвям за излизане сам си взима космонавта и ботушките и ляга да го обличам Hug
И вечните му любими думички са:КЪДЕ? и ХАЙДЕ! Много е щастлив rotfImaoДано се задържи така приятно времето по-за дълго Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 990
Да ,обичам хубавото време

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, радвам се, но съм на работа.... Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 5 026
Радвам се, но не се радвам на вирусите, които докара.

# 8
  • Мнения: 2 159
Радвам се, но не се радвам на вирусите, които докара.
да определено и мен ме тръшна гадинката #2gunfire
а също ми е мъчно и за природата, тя съвсем се обърка от тези ненормални температури Sad

# 9
  • Мнения: 1 877
Абе то много хубаво не е на хубаво.Така че не му се радвам никак.Въпреки че и аз не обичам студа.

# 10
  • Мнения: 817
Изобщо, предпочитам да си имаме 4 сезона вместо 2.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не!След като прекарахме с Божидара 13 дни в детско отделение.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
О-о,радваме се.И още как.Всеки ден сме навън,събота и неделя по цял ден Laughing

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Радваме се на хубавото време въпреки, че ме е страх покраи тези грипни епидемии да не настине малката или аз да настина и да я заразя.. Rolling Eyes
Усещам, че скоро това хубаво време ще се смени с един голям, голям студ  cold и ще се разхождаме само в коридора с количката или от време на време при малко по хубаво време в столчето за кола и навън на терасата да подиша малко въздух детенце.  ooooh!

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Радваме се на хубавото време въпреки, че ме е страх покраи тези грипни епидемии да не настине малката или аз да настина и да я заразя.. Rolling Eyes




 Peace

Общи условия

Активация на акаунт