Гинеколог-ендокринолог във Варна

  • 653
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
Момичета трябва ми лекар, който има и двете специалности. Препоръчаха ми д-р Кавърджикова. Знае ли някой някакви подробности, ходил ли е при нея и с какви впечатления е останал. Много ще съм ви благодарна ако ми пишете може и на ЛС  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 277
 Бях известно време пациентка на д-р Каварджикова. Повече от недоволна съм. Изписвала ми е хормонални препарати без преглед и изследвания. В резултат на което проблемите ми не само не се решиха, но и се задълбочиха. Намерих си нова гинеколожка, която за кратко време откри причината за проблемите. Оказа се, че е била очеизвадна, но Каварджикова не е обърнала внимание.
Моя приятелка също беше нейна пациентка- при нея се повтори същото както при мен.
Иначе не мога да си изкривя душата, като човекд-р Каварджикова е любезна. Но все пак не отивам на лекар да ми се говорят сладки приказки, а да си реша здравословен проблем.
Успех!

# 2
  • Мнения: 361
баба Ягодина благодаря за отговора. Аз имам  смущения в менструацията веднъж не ми доиде два месеца, а сега ми идва на 15 дни и затова моят лекар ме изпраща при нея, за да ми направи хормонални и всякакви там други изследвания, за да стане ясна причината за тези смущения. Извинявай  за въпроса, но ти поради  гинекологични проблеми ли си ходила при нея или поради  ендокринологични? Ох много неясно се изразих, но надявам се си ме разбрала newsm78. Надявам се на бърз отговор, защото утре мисля да ходя при нея, а все още се колебая newsm78    Hug

Общи условия

Активация на акаунт