Кои са симтомите на възпалените сливици и гнойната ангина?

  • 722
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Значи и мен ме хвана грипа, ужасен е, много упорит...Първо вдигнах 39, на следващия ден уж по-добре, но от една седмица поддържам температура около 37,3-37,5, а днес вече и 38....Иначе хрема, много силни болки в гърлото, особено нощем и храчеща кашлица...Но също така от днес имам болка около сливиците като си завъртя главата наляво Rolling Eyes Възможно ли е това да са възпалени сливици и как се процедира с лечението?
Знам, ще ми кажете да отида на лекар, но все пак искам първо вас да попитам кои симптоми са ви познати на възпалени сливици и гнойна ангина?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 917
колко време ти продължават симптомите? При мен започна изненадващо също с вискока температура. Мина за 5 дни и сега след месец пак ме събори и пак висока темпеартура. За гнойна ангина трябва да имаш налепи, които се виждат с просто око.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Болки в гърлото, трудно преглъщане, температура, подути и болезнени лимфни възли под челюстта, плюс отпадналост и т.н  общи симптоми.. Това е за всяка ангина, дай Боже да не си "попаднала" на гнойна. При прегледа се вижда има ли гнойни налепи по сливиците. лечението е с антибиотици, течности, витамини, гаргари и прочие удоволствия. Успех и бързо оправяне!

# 3
  • Мнения: 4 150
Льки,
Хориzонтално положение.И много течности.И тьрпение.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт