Какво мислите за БЛОНДОРА..?

  • 741
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Момичета аз съм с тъмно кестенява коса и сикам да я направя по светла -но не руса!!. Казаха ми че ставало с блондор. Какво е вашето мнение, пробвалили сте? Има ли друг начин да постигна желания от мене ефект?

# 1
  • Мнения: 7 723
С блондора ще станеш оранжева. По- добре опитай с боя -
 2-3 тона по- светла, от цвета, който искаш да постигнеш.  Wink

# 2
  • Мнения: 13 512
Момичета аз съм с тъмно кестенява коса и сикам да я направя по светла -но не руса!!. Казаха ми че ставало с блондор. Какво е вашето мнение, пробвалили сте? Има ли друг начин да постигна желания от мене ефект?
а мислиш ли,че това е техника, която можеш сама да си  направиш? не рискуваш ли косата си по този начин? я най-добре отиди на фризьор

# 3
  • Мнения: 911
С Блондора, ако нямаш опит, не е за препоръчване да си правиш експерименти сама. Аз се изсветлявам сама с него, че ми е много черна косата и после се боядисвам червено, но докато се науча да си уцелвам нюанса на изсветляване ми трябваше близо година.
Ако все пак си решила да пробваш бих ти препоръчала да гледаш не толкова препоръчителното време в листовката, а честичко да се поглеждаш в огледалото. Обаче както са ти казали момичетата - ще станеш ръждиво-оранжева, не руса.

# 4
  • Мнения: 1 418
Това може да стане и с боя,след като не искаш да си руса.Но се посъветвай с фризьор,преди да направиш каквото и да било.

Общи условия

Активация на акаунт