изневериха ми жестоко

  • 11 372
  • 92
  •   1
Отговори
Не знам как да започна тази тема, но имам нужда с някой да споделя това което не ми дава мира.
Много съм тъжна, потресена и отчаяна, а причината е в съпругът ми. Той ми  е изневерил и то не с кой да е , а със сестра ми. Shocked Това е станало , когато съм била бременна. Аз карах много тежка бременност с повръщане, висока температура и болки .Най-вероятно е станало когато съм била в болницата. Да , не правехме много секс, защото аз не се чувствах добре. Не знам какво да правя? Имах някакво предчуствие , че е станало нещо, но едва сега разбрах, какво е .Много ми е тежко и няма с кого да споделя освен с вас.  Моля посъветвайте ме какво да правя! Praynig  Имам дете на 2годинки, и съм зависима все още от съпруга си. Как да се върна при майка ми и баща ми? Те ще ме питат каква е причината, за да се разделим.  Не мога да продължа, защото Cry

# 1
за съжаление сме такива хората-намираме понякога друг,но искам да знаеш ,че не означава край ,че е било по-хубаво с този другия,че не те обичат,никой не го заслужава-но е факт.Жалко е че си разбрала....защото на всички им се случва ,но много никога не разбират и си живеят спокойно-но това е издънка голяма-Как разбра???с

# 2
  • Мнения: 750
Ужас! SickМили4ка,много съжелявам за това което преживяваш!Не се сърди но ...съпругът ти е голям глупак ThinkingНе те заслужава!Как може да ти при4ини подобно нещо...а и що за сестра имаш newsm78!Съвет незнам дали мога да ти дам,по скоро ще ти кажа аз какво бих направила ако на мен ми се слу4и-напускам го!!!И нищо неможе да ме задържи при него!За теб...ти си знаеш,ти решаваш,ти преценяваш!Каквото и да предприемеш,бъди силна  bouquetУспех ти желая!

# 3
Какво говориш?  Shocked

Не, отказвам да повярвам, че това би могло да е истина, що за хора?

# 4
  • Мнения: 1 559
Много гадно наистина.А сестра ти ,и тя каде е мислела тогава.Говорила ли си с нея??А със съпруга си?

# 5
  • Мнения: 4 380
Значи ли че щом детето е на 2 годинки, изневярата е станала преди повече от 2 години?

Това е ужасно. В определена степен подобна постъпка се доближава до инцест. Всеки може да сгреши, но има грешки, които трудно се прощават или никога не се прощават.
Бих те посъветвала да говориш с родителите си за това. Не знам в какво положение си, доколко си финансово-зависима и какви са ви взаимоотношенията, но предполагам близки хора, които ви познават, могат много по-адекватно да отсъдят.

Мога да кажа зе себе си ако ми се беше случило с моя...Ще го изхвърля като последната мръсна гад от живота си и тази на детето без капка съжаление. #2gunfire

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
 Shocked мислех, че такива неща стават само по бразилските сериали. Ужас Close

# 7
  • Мнения: 3 394
защо не набиеш сестра ти..............между другото?

# 8
  • Мнения: 4 380
защо не набиеш сестра ти..............между другото?

 Joy Joy Joy

Ти така ли се саморазправяш със съпернички?

За бой е съпругът, извинявай, не сестра и. Инициативата в повечето подобни случаи изхожда от мъжете. Дори да не е такъв случая, отговорност за семейни взаимоотношения и дете носи пак той- не неомъжената и сестра.

# 9
  • Мнения: 1 761
Не знам какво да ти кажа.Ама това е все едно дали е с майка ти или сестра ти....Ти как разбра?Щото все пак всички замесни,предполагам, са наясно какво са ти причинили,за да ти го казват сега.

Опитай се да ограничиш контакти с родата,да се освестиш малко.

# 10
  • Мнения: 2 863
Наистина е жестоко и няма забравяне такова нещо.
Трудно ми е да те посъветвам каквото и да е.... как разбра? говори ли със съпругът ти, със сестра ти... има значение как е станало... не че ако е инциндентно е простимо, но практиката отдавна е доказала, че  в много случаи мъжете предпочитат за изневяра близко стояща жена....

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 08:53 от Jaly

# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
Абе и двамата са.... Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire ........един дол дренки!
Аз по-скоро пък обвинявам сестрата. Мъжът си е мъж, при него сексът е от първостепенно значение, неосъзнато, подсъзнателно. Ами сестрата???? Тя с кой ъкъл вдига опашката????? Потресена съм!

Към авторката на темата - просто не знам какво да ти кажа. Не мисля, че пък и трябва да го напуснеш. Нещата според мен са комплексни, зависи как са ви цялостните отношения. Наистина, как разбра?

# 12
  • Мнения: 4 380
Моля? Подсъзнателно с родната ти сестра? Laughing Joy Joy

Страшен подход към секса! Що не вземем и ние така неосъзнато и подсъзнателно да се чукаме с родата на съпруга? hahaha

Сестрата има вероятност да е била поставена при подобни обстоятелства. Нищо чудно- насилена.

Навремето имах приятелка чийто годеник преспа със сестра и. Сестра и много млада и неопитна по това време е била добре изманипулирана от мръсника. Приятелката ми прости и се омъжи. Той обаче продължи да си чука наляво и надясно и дори напоследък станал толкова извратен, че правел всичко възможно жена му да разбере за това. Тя пък преди да скъса окончателно преспива с най-добрия му приятел напук и си събира багажа. Laughing В крайна сметка се измъкна с високо вдигната глава от този брак-истински фарс. На мен същността на този Дон Жуан ми беше ясна от пръв поглед, но някои жени много си падат по силно тестостеронени парвенюта без грам мозък в главата.
Мога да се обзаложа, че съпругът и е ниско образован.

# 13
  • Мнения: 1 425
Приятелката ти е глупачка. Сестра и явно също. Докато има глупачки - ще има и наглеци. Факт.

# 14
  • Мнения: 2 005
Меко казано съм потресена  #Crazy Опитвам се да си представя ситуацията с моята сестра...не мога.На твое място не бих погледнала повече и двамата,нещо извратено има в случката.Извинявам се,ако звуча много крайно,но така мисля. Успех

Общи условия

Активация на акаунт