Меню за свети Валентин ???

  • 1 896
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 903
Здравейте.

Дайте предложения за меню за св.Валентин. Ние по принцип подаръци не си подаряваме, но ми се иска да приготвя нещо по-специално за този ден. Моля ви, дайте идеи за основно ястие, десерт и всичко, което  е подходящо за една романтична вечеря.

Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 616
Тази тема ще ми е интересна и на мен, за съжаление не съм от най-изявените кулинарки и не знам до колко мога да помогна  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 127
izviniavam se,4e ne pi6a na BG, no imam problem s tazi programa.
   Prediastie-estestveno mezeta,1)naprimer 6unka,vatre slaga6 ruska salata i naviva6 na rulo,zabojda6 s kle4ka za zabi i gotovo.2) Moje sa6to i soleni pala4inki da pribavi6 kam meniuto(s ruskasalata,mle4na ili druga....)3)panirani hapki sirene,ka6kaval 4)pulneni gabi s ka6kaval,topeno sirene,6unka i masalce i zapi4a6 4)da ima salati 1-2 vida kakvito obi4ate 5)pulneni iaica-svariava6 iaicata,obelva6 gi vnimatelno i reje6 na dve, izvajda6 jaltaka i go natro6ava6, kam nego pribavia6 malko maioneza i sirene i s tazi smes palni6 beltacite
    Osnovno-bih napravila vretena(pile6ki ili svinski) s garnitura i dobavka giuve4eta s buter testo(biah gi puskala vav foruma i stavat super barzo i lesno i sa mnogo originalni) Wink
     Za desert bih pora4ala torta-6okoladova s niakakav nadpis za dvama ni ili ob6ta snimka varhu neia

# 3
  • Мнения: 422
Според мен не е толкова важно какво ще е менюто, а как ще бъде поднесено.Можеш да приготвиш салата /предястие, което да може да се шприцова, да наподобява формата на целувки/от целувката се ражда любовта.С основното ястие , каквото и да е просто поднеси и валентинка, мини картичка с послание за любимия човек, която да е завързана за чашата за вино с красива панделка или е поставена в порционната чиния/зависи от начина на сервиране на ястието/.Идва ред на най-важния елемент от вечерята, а именно десерта:торта под формата на сърце или крем с бисквитка с форма на сърце отгоре.Като поднасяш ястията ги именувай с разни подходящи имена-любовен трепет, поднесено с любов, любовно изкушение, тайната на любовта и т.н.Свещи, панделки,подходяща музика.....Важното е всичко да напомня за любов...



П.П.Сподели с нас какво реши да направиш и как протече вечерта.Съвет- в сайта на Звездев около тази дата в различните години има интересни рецепти.

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Плодова салата сервирана върху теб, яде се без ръце  Mr. Green

Изпитана рецепта и удобрена  Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 903
Благодаря ви момичета. Страхотни идеи.   bouquet Още не съм решила какво точно ще направя, но ще ви кажа как е минало.  Hug

# 6
  • Мнения: 2 616
Плодова салата сервирана върху теб, яде се без ръце  Mr. Green

Изпитана рецепта и удобрена  Embarassed

Аз като си гледам коремчето, бая плодове ще отидат ако реша така да го изненадам, не може ги изяде  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт