На заем от друг форум или ужасно ли е в бг-мама?

  • 13 364
  • 260
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
"Аз до скоро пишех само в бг-мамма,но има някои неща,които ме отблъскват от онзи форум..Няма да ги споделям,за да не ви отегчавам,а и като не сте много запознати и навътре с нещата,едва ли ще ги разберете.

прави ми впечатление,че който си е свикнал с този форум,той най-си му харесва и не може да свикне с други.Същото става и с потребителите на БГ-мамма.Те казват същите неща,само че в защите на форумите на бг-мамма.Явно всичко е въпрос на навик.
Хубавото на бг-мамма е организацията на самите форуми и повечето възможности,които форума ти дава,относно собствения ти профил и използваните имотикони.Някак форума е по-съвършен.До сега съм влизала в няколко други форума,но не съм срещала форум с толкова много опции,като този на бг-мамма.казвам всичко това,не за да го хваля,понеже както разбрахте имам и негативи към него,а за да съпоставя нещата като цяло.

Това,което прочетох от някои мами тук,че са били посрещнати негостоприемно в бг-мамма е ужасно и за съжаление твърде вярно.Била съм свидетелка на няколко скандала,в които съм била замесена и самата аз.какво да ви кажа.Простотията е на всякъде....

# 1
  • Мнения: 677
Друга поребителка:
"И в Бг мамма съм регистрирана, но почти не съм
> писала. Просто не ми допада отношението там. Не
> дай Боже някоя по-нова мама да пусне тема, която
> наскоро е била обсъждана и веднага започват едни
> отговори - "Я виж по-назад" "Това сме го обсъждали
> милион пъти" и т.н.
> ТО и тук е така, но никой не се отнася така грубо.
> Естествено, че темите свързани с нашите съкровища
> са едни и същи и ще продължават да бъдат такива,
> но просто всеки когато започне да се вълнува даден
> въпрос тогава почва и да се интересува, нали?
> Затова толкова много ви обичам вас и почти по цял
> ден тук се подвизавам. "
>
Друга:
"Привет на всички!  И аз съм регистрирана в бг-мама, не че искам да кажа нещо лошо ама там в темичката в която се опитах да пиша няколко пъти не срщнах никакво отношение.Има 5-6 момичета от София, които явно се познават отдавна и си пишат помежду си,няма лошо,ама защо трябва да игнорират другите, поне аз се почувствах така когато написах няколко поста , но все едно че не бях, никой не ми отговори и то няколко пъти"

# 2
  • Мнения: 2 550
Още няколко потребителки останали с впечатление, че сме зле настрАени към тях  Wink

# 3
  • Мнения: 6 155
Много е ужасно...
Време е да се пусне тема "Кои са най-ужасните/гадни/ потребители във форума"  Mr. Green
Или "Кой ви дразни?345"  Whistling

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нормално е, ако някой, когото познавам от тук ми каже да проверя назад и че някоя тема е обсъждана, няма да го приема така, както ако съм нова и не познавам никого. Но аз пък съм забелязала точно обратното - бях приета много добре като се има предвид че преди почти две години като се регистрирах нямаше толкова хора под 20 години, колкото има сега.

# 5
  • Мнения: 14 486
е да ама ние сме от тия дето може да им е гадно ама си писателстват тука. а тия жени, горките Cry за мъченици трябва да ги обявим - на бг-мама инквизицията

# 6
  • Мнения: 2 550
Айде пускай, Биби  Laughing
После аз ще пусна "Време да полижем мас или кои са най-готините потребители във форОма 2003 част"

# 7
  • Мнения: 3 423
Не съм писала нищо от гореспоменатите.
Не си спомням да бях посрещната зле тук.
Или сигурно не съм го изживяла толкова.
Знам ли. Май съм прекалено самовлюбена.

# 8
  • Мнения: 6 167
ужас.  добре , че не са ме споменали поименно  Twisted Evil
 

# 9
  • Мнения: 6 155
Айде пускай, Биби  Laughing
После аз ще пусна "Време да полижем мас или кои са най-готините потребители във форОма 2003 част"

И да я пусна ще започнат веднага изказвания "е, какво значи ужасен - такива няма", "ама то не е точно ужасен, ами различен"... ooooh! ще се обясняваме 10 стр. какво точно се пита и нищо конкретно  Whistling  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 677
Разбира се из нета,най-известна е Дона с оная тема Mr. Green
И рецептите и,на Дона, от готварския също са..

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
В другите подфоруми никой на никого не е отвърнал по подобен начин, както са го описали в менинята си тези момичета Simple Smile

Не съм писала нищо от гореспоменатите.
Не си спомням да бях посрещната зле тук.
Или сигурно не съм го изживяла толкова.
Знам ли. Май съм прекалено самовлюбена.

Забелязвам, че напоследък много неща не ти харесват, вярно е, че понякога прекаляваме с флууд, сексуалните теми и разменянето на реплики, но ти не подминаваш Simple Smile Преди като че ли не беше така критична?

# 12
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
аз не разбрах в кой форум е писано това Embarassed

# 13
  • Мнения: 7 837
Синдромът на платоническата интернет  любов. Искаш навсякъде да те лижат, щото на сухо не ти е хубаво... Grinning
Не съм длъжна на никой тук. Каква любов, сплотеност, целувки, топли милувки и колективизъм...

# 14
  • Мнения: 7 723
 аз също съм съвсем отскоро във форума и поддържам мнението, че новаците не се посрещат много гостоприемно.
От тук пишещите не познавам никой лично, но ми прави впетчатление, че откакто публикациите ми станаха повечко на брой, отношението на доста съфорумки се промени към мен .
А форума- наистина е върха.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт