IATA курс

  • 11 440
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 310
Има ли някой изкарал този курс и бил ли му е полезен? Курсът наистина не е по всеки джоб и се чудя заслужава ли си инвестицията...
Благодаря   bouquet

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Мисля, че си заслужава инвестициата.

Нашият офис има агенция за самолетни билети и вече цяла година сменяме момичета... Търсене винаги ще има, особено и ако си наистина минал съвестно обучението, винаги ще си намериш работа в самолетна агенция Simple Smile

Успех!!!

# 2
  • Мнения: 255
Дайте подробности за този курс ,къде се провежда и как става , моля!

# 3
  • Мнения: 3 447
Също мисля, че си заслужава. Винаги ще се търсят добри тикетьорки, работата е добре платена, а придобиваш някакъв конкретен занаят. Ако те влече и ти се удава - завърши го, добра инвестиция е.

# 4
  • Мнения: 2 069
В тази тема преди време се обсъждаха подобни въпроси: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=125555.0
Аз съм карала курса и да, мисля, че е полезен. Но все пак тикетьор не се става само с курса Wink. Доста има да се поработи, за да станеш добър, а и заплатите на начинаещите смея да твърдя не са особено високи.
Преди 5 г. можеше да се запишеш в 2 фирми - ДИАС Турс и Съншайн турс. Не знам дали има някаква промяна сега. Съншайн бяха в ИЧС, а ДИАС в сградата зад ПИБ на бул. Г.М. Димитров.

# 5
  • Мнения: 289
Аз съм изкарала курса. За мен лично до момента не е влязъл в употреба  Confused

Мисля че е уместно да го изкараш, например веднага след завършване на гимназия, т.е. да си в началото на кариерата си, и да си навит да започнеш от 250-300т лв. заплата.. защото повечето агенции търсят агенти продажба на самолетни билети с МИНИМУМ 2 години опит. А ако те вземат без опит, вероятно ще мине поне година, в която ще работиш на ниска заплата.
В този смисъл казвам че за мен нямаше полза, защото се записах от любопитство, и да си уплътня времето между два ангажимента.. а и защото работя в туризма, и ми се искаше да имам и тази диплома.. но засега просто си я имам, без да я ползвам  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 177
Аз го изкарах курса миналата пролет. За съжаление, обаче, ме скъсаха на едната част от изпита през септември и сега март месец ще се явявам пак.
Според мен си заслужава, ако човек наистина иска да се занимава точно с това, както е в случая при мен. Цените на курса са доста сериозни, а и ученето е много.
Все още има само 2 фирми , които го провеждат в България. Аз го карах с "Диас турс".

# 7
  • Мнения: 6 891
Някакъв шанс да се провежда и във Варна този курс?

# 8
  • Мнения: 177
Някакъв шанс да се провежда и във Варна този курс?
Не, за съжаление, само в София се провежда.

# 9
  • Мнения: 1 448
И във Варна, естествено се провежда  Wink Даже на 2 места  Peace

# 10
  • Мнения: 6 891
И във Варна, естествено се провежда  Wink Даже на 2 места  Peace
Кои са те?

# 11
  • София
  • Мнения: 310
В София само в Съншайн Турс и Диас Турс ли се провежда курса? Има ли значение къде ще се запишеш?

# 12
  • Мнения: 1 448
Това е едната фирма:
Фирма Интер Юнион САЛ ООД
Адрес Варна, ул."Любен Каравелов "11 а
Телефон 052 / 601405
Описание Консултации в областта на: -труда -следване в Германия -участие в младежка международна програма Au Pair в Германия с осигурен курс по немски език -курс за международна туристическа диплома на IATA UFTAA Е-mail trud_stoyanov@abv.bg

А другите мисля, че са Съншайн Турс, офиса им във Варна, но не съм много сигурна, ако се интересуваш може да се разтърся кои точно бяха  Peace

# 13
  • Мнения: 2 069
Г-н Иван Стоянов - тел. 601- 405, ул. Любен Каравелов 11
Тук можеш да получиш информация за предстоящи курсове

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 10:34 от slavena

# 14
  • Мнения: 6 891
Благодаря много, достатъчна ми е тази информация  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт