възглавница пенолатекс за бебе

  • 1 609
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 340
какво бихте казали за тези възглавници дали са удобни и издържливи ли са? Ако някой е ползвал да каже

# 1
  • София
  • Мнения: 1 340
никой ли не е ползвал това чудо  newsm78

# 2
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Вчера си поръчах, утре ще я получа, но я вземам за 2-годишно дете. Отзиви по-късно  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 019
На бебетата не им е нужна възглавница. Сложих на дъщеря ми, която е на 1.9г., но я махнах, защото ми казаха, че до 3г. е по-добре да не ползва.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 340
е бебе аз още така си му казвам той е на 1г и 7 м близо но повръща за това търся хубава анатомична възглавница и тази ми се стори най удачна защото приема формата на главичката му но се опасявам че след време ще остане вдлъбната та за това питам

# 5
  • София
  • Мнения: 1 340
Вчера си поръчах, утре ще я получа, но я вземам за 2-годишно дете. Отзиви по-късно  Wink

много ще се радвам да споделиш впечатленията като спинкате на нея дали после вдлъбнатината се възстановява нормално

# 6
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Вчера си поръчах, утре ще я получа, но я вземам за 2-годишно дете. Отзиви по-късно  Wink

много ще се радвам да споделиш впечатленията като спинкате на нея дали после вдлъбнатината се възстановява нормално


Съпругът ми спи на възглавница от пенолатекс повече от година и формата й въобще не се е променила. Току що ми доставиха възглавницата за малката, но въобще не е това което очаквах-в смисъл доста е голяма-колкото нормална възглавница, може би е по-ниска  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 340
Вчера си поръчах, утре ще я получа, но я вземам за 2-годишно дете. Отзиви по-късно  Wink

много ще се радвам да споделиш впечатленията като спинкате на нея дали после вдлъбнатината се възстановява нормално


Съпругът ми спи на възглавница от пенолатекс повече от година и формата й въобще не се е променила. Току що ми доставиха възглавницата за малката, но въобще не е това което очаквах-в смисъл доста е голяма-колкото нормална възглавница, може би е по-ниска  Rolling Eyes

а като я сложиш  под главичката идва ли високо на детето или не  а иначе и на мен ми се видя като голямите но пише че е 8 см ама ми се виждат доста за дете

# 8
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Тази вечер ще пробвам... Тя по принцип спи на нашето легло и напоследък се настанява на моята възглавница, за това се принудих да пробвам с тази възглавница. утре ще рапортувам пак  Wink  bouquet

# 9
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Хареса ми, доволна съм, детето си спи добре на нея и не окопира моята възглавница вече  Laughing.

# 10
  • Мнения: 784
А къде ги продават тези възглавници?

# 11
  • Мнения: 3 457
за възглавничките на чико ли става въпрос?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 046
А къде ги продават тези възглавници?
Да и мен ме заинтригувахте - хайде някой да пусне линк от където си ги поръчвате

# 13
  • Мнения: 2 498
Моля мамите имащи такива възглавнички да пуснат снимки!

# 14
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
нюНе е на ЧИКО възглавницата, а на люЛатекс гр. Бяла. поръчах я от www.megashop.bg, но я има и тук: www.nanibg.com. В раздела "за вашето бебе"

Общи условия

Активация на акаунт