Скърца със зъби

  • 501
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
МОЯТ (тук мъжът ми би ме поправил на "нашият") сладур има всичко на всичко 4 и един в процес на показване зъб, но вече много успешно скърца с тях, направо ми настръхват косите, а пък какви физиономии прави като вземе да си ги наглася така че да съвпаднат горните и долните, можеш да се спукаш от смях, то са едни криви муцуни...изобщо при нас е весело!!

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Ох и моя скърца с четирите си броя и направи настръхвам като го слушам  #Crazy

# 2
  • Мнения: 76
И ние вече скърцаме с четирите си зъба. И нощем, и посред бял ден. Не знам колко е притеснително, но една съседка много скоро ми спомена, че баща й от скърцане на зъби е изгубил 1/3 от зъбите си и сега трябва да му се правят нови, каквото и да значе това. Май бях чела някъде за някакви протези, които се слагат през нощта и така не можеш да скърцаш, но това по съвсем други поводи. Ако някой знае нещо по въпроса, моля, нека ни осветли!

# 3
  • Мнения: 3 932
Ей, нямах предвид чак такова зловещо скърцане. Ти сега ми даде тема за размисъл...

# 4
  • Мнения: 2 531
Това става при поникване на зъбките-детето го дразви и си проскърцва.Нищо страшно.

# 5
  • Мнения: 1 517
Ники миналия месец ме побърка с това скърцане,но отмина и това.Явно повечето бебоци си скръцкат по някое време Laughing

# 6
  • Мнения: 272
И нашия от 2 дни скърца гадничко... Дано скоро отмине това.....
Ама то едно отмине - друго идва.... Wink

# 7
  • Мнения: 1 289
Освн че скърца гадничко със зъби, вече 4, моята щерка ходи да яде стъкления плот на ниската ни масичка. Звукът в неописуем Twisted Evil Освен това хапе. Издебва от засада и се спуска изненадващо. Цели се в гола плът, но в краен случай се задоволява и с някоя дреха. Най и харесват употребявани чорапи, а ако са и на баща й след цял ден на работа, вече е щастлива. tooth

# 8
  • Мнения: 3 932
Е, това гризаческата дейност си е отделно и моя е изгризал горната част на преградката на кошарката.

Общи условия

Активация на акаунт