Казвате ли всичко на мъжете си или понякога скривате някои неща от тях

  • 1 001
  • 20
  •   1
Отговори
Питам защото не съм сигурна дали е здравословно в една връзка да се казва или споделя абсолютно всичко с другия. Мисля си, че ако го правим понякога можем и то без да искаме да обидим или нараним половинката си. Та кажете как постъпвате Вие Simple Smile

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Естествено, че не му казвам всичко. Това, че сме женени, не значи, че трябва да се слеем в една личност. Не му казвам разни неща и мисля, че така е по-добре Peace

# 2
  • Мнения: 99
Ние пък си знаем всичко и всичко си казваме.....  dancing

# 3
  • Мнения: 3 271
Ако не си казваме нещо, то е неволно пропуснато, защото за съжаление не винаги имаме време да си разкажем всички детайли от деня. Понякога си казваме разни неща по-късно... Така или иначе нямаме тайни, т.е. не премълчаваме умишлено.
Знаем си пароли, ПИН кодове и т.н. и често си ги ползваме (ще вземеш ли малко пари от картата, виж ми пощата моля те, прочети ми онова съобщение преди да си превключиш ICQто... са стандартни реплики)
На мен така ми е комфортно, мисля, че и на него. Иначе нямаше да го правим Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 455
Трудно се въздържам и рядко остават недоизказани думи,но понякога съжалявам ,че не съм замълчала.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Е-е-е! Всеки човек си има малки тайни, които не споделя.  Naughty
Не мисля, че той трябва да знае всичките ми мисли ....  newsm78 Thinking

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не казвам, но съм от  откритите хора, мога да споделя, но май не е винаги добре да се казва вси4ко! и той не казва, балами да си се ползват за пси безплатно няма!

# 7
  • Мнения: 1 568
Една стара жена преди години ми беше казала:мъжът трябва да познава жената от кръста на долу,защото един ден неминуемо ще те нарани и колкото и да те обича!!!
Аз не съм толкова крайна,но винаги си спомням тези думи и имам едно на ум..........

# 8
  • Мнения: 6 992
Нищо не споделям, дори това, което би трябвало.
Той се дразни. Понякога си мисля, че имам някакъв психологически проблем със споделянето Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 215
Нямам тайни в истинския смисъл на думата, но определено има неща, които не споделям-най-малкото не го засягат и не го интересуват. не споделям и неща, които научавам от приятелките си.

сливането на душите и телата ни в едно ми се вижда обсебващо Stop

# 10
  • Мнения: 3 576
Каква жена ще съм ако му казвам всичко?!

Разбира се, че има неща, които не знае.

# 11
  • Мнения: 2 491
Разбира се, че не му казвам всичко. Всеки човек трябва да има собствено пространство и да не е обсебен напълно от другия, иначе се загубва като личност.
Аз си имам моите малки тайни, той също предполагам, но това не значи че се лъжем. Ако му казвам всичко, не дай боже един ден може да се обърне с/у мен и с моите камъни в моята градина да стане. Живеем заедно, но не сме едно цяло, в истинският смисъл на думата, всеки е отделна личност

# 12
  • Мнения: 252
Познаваме се от деца и спокойно мога да кажа, че Той е най-добрият ми приятел.Сбоделяме си всичко и това ме прави спокойна и щастлива.

# 13
  • Мнения: 5 140
Естествено, че не му казвам всичко. Това, че сме женени, не значи, че трябва да се слеем в една личност. Не му казвам разни неща и мисля, че така е по-добре Peace


Подкрепям изцяло.
Има неща които аз не споделям, както и той има такива.

# 14
  • Мнения: 6 167
Питам защото не съм сигурна дали е здравословно в една връзка да се казва или споделя абсолютно всичко с другия. Мисля си, че ако го правим понякога можем и то без да искаме да обидим или нараним половинката си. Та кажете как постъпвате Вие Simple Smile

ами какво значи 'всичко'.
аз казвам много, но не знам дали  е ' всичко'.

но от темата за 'бабите' знам, че мъжа не трябва да знае какво е в главата на жената.
това ми е малко странно, но сигурно има защо да има такива ... правила.

Общи условия

Активация на акаунт