спане

  • 1 882
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, казвам се Мария и имам момченце на име Вики на 2 месеца и половина. Все още го кърмя и през нощта, тъй като много плаче и нямам сили да го откажа, но от 2 дни имаме и друг проблем - стана много неспокоен и започна да спи по много малко и през деня.
Моля за съвет


Цитат
Zdraveite kazvam se Maria i imam momchence na ime Viki na 2meseca i polovina.Vse oshte go kurmia i prez noshta tui kato mnogo plache i niamam sili da go otkaja,no ot 2 dni imame i drug problem stana mnogo nespokoen i zapochna da spi po mnogo malko i prez denia.Molia za savet


-----------------------------------------------------
Моля, спазвайте правилата и пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 01:05 от Mamma

# 1
  • Мнения: 517
Здравей..и аз имам Вики..но само,че е момиченце..и моята дъщеря почти не спи през деня..явно е нещо нормално..и тя се събуждаше през нощта да яде, но ето,че днес спа до 6.10 сутринта.. всичко с времето си Peace

# 2
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Ако кърмите бебето най-добре е това да е хранене при поискване. През нощта също може да го кърмите, ака се буди. Деата се отказват от нощното хронен, когато започнат да приемат около 120-130 мл. на всеки прием. Може неспокоиството да е случайно. За ваше успокоение направете пробно кърмене и се изцеждайте два три пъти в деня (напр. 10 ч. , 16ч. и 19 ч.) за  интервал 15 мин. , Количеството, което изеждате трябва да е около 120-130 мл., за де сте сигурна, че достатъчно за храненето. Ако е по-малко, можете да слагате бебето и на двете гърди при всяко хранене. В аптеките продават чай за стимулиране на лактацията.

Общи условия

Активация на акаунт