липса на апетит

  • 534
  • 6
  •   1
Отговори
Моето бебе е на 4 месеца и изяжда по не повече от 100 мл АМ, нормално ли е да изяжда по толкова, как да го накарам да се храни повече?

# 1
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Ако си наддава добре е се притеснявай. Колкото толкова. Аз също не мга да разбера колко да дам на малкия, един път яде, друг път само гризе бибата и млякото тива в канала. После пък е гладен и такива работи.

# 2
  • Мнения: 140
Ох колко добре те разбирам.Моята буба от 3 седмици също нещо няма апетит дори и 100 мл изяжда трудно,като стигне 70 и спира доволно,след което я уригвам,поиграваме си и успявам да и дам остатъка(най-много 120)и то не винаги.Определено изглежда сита,но на последната консултация се оказа че е наддала 120гр,което се и очакваше.
 Сподели как се чувства,наддава ли на тегло.Пробвай да смениш бибите при нас и това помага т.к понякога дори след като са минали 5 часа тя ми отказва имам 3 шишета които въртя и тя си зацоква,това което в момента по и хареса,абе големи маймунджулъци.Другото което при нас помага е лъжичката,понякога и давам така остатъка и тя не отказва.Това е за сега,ако мога да ти бъда полезна с още нещо може и на лични.Успех.

# 3
  • Мнения: 475
Дали не са почнали да му растат зъбки?Може и от това да е tooth

# 4
  • Мнения: 887
Ако детето наддава добре не виждам,защо се притесняваш.Моят син до 4 месеца не изяждаше количествата,които ни препоръчваха.Детето само си знае колко да яде,защо трябва да се насилва да яде по повече?! newsm78

# 5
  • Мнения: 4 392
Защо трябва да го караш да яде повече?!
Дъщеря ми винаги е пила по- малко АМ от предписаното на опаковките..
Сега хапва здраво момата.. Laughing

# 6
  • Мнения: 351
Не знам какво АМ пиете, моето момиценце се оказа по-капризно и сменихме 2 вида АМ докато улучим това, което й допада. Още от самото  начало беше на смесено хранене. Но след като намерихме кое мляко й харесва най-много проблема се оправи. Дано намерите разрешение. Занм че мамите много се притесняваме, когато нещата не вървят като по книга (или поне аз  Embarassed).

Общи условия

Активация на акаунт