Много хубав филм - препоръчвам!

  • 1 126
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Ако ви се гледа хубав филм за приятелството, любовта и семейството - това е "Ваканцията" (The Holiday). Звездите във филма са Камерън Диаз, Кейт Уинслет, Джъд Лоу(невероятен както винаги  Flushed Heart Eyes Heart Eyes), Джек Блек....Аз както винаги не успях да си сдържа чувствата и на няколко момента ридах неудържимо...

Много е хубав! Препоръчвам!  newsm10

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преценката за хубав/лош филм е много субективна.
Наскоро четох коментарите към Saw (то не беше хвалене ooooh!). Но аз не успях да гледам повече от 10 мин. нито една от сериите Sick
"Ваканцията" поне за мен звучи по-обещаващо и ще го дръпна.

# 2
  • Мнения: 6 167
гледах го, много свежо.
разтоварва, а и джъд лоу.. и въобщееее. хареса ми. женски филм   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 533
гледах го, много свежо.
разтоварва, а и джъд лоу.. и въобщееее. хареса ми. женски филм   bouquet

Женски, но хубав Grinning Много ми хареса и на мен! Подобен на Love actually, даже се зачудих защо го няма Хю Грант, но и срещу Джъд Лоу нямам възражения.

# 4
  • Мнения: 2 550
Сладурски  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
Филмът и на мен ми хареса, разтоварващ е.
vikito, заповядай в тази тема  Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го!  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 312
Пресен ми е-снощи го изгледах.
Свеж,лекичък,приятен...
Женски,но не глуповат-защото съм забелязала,че дам ли подобно определение на филм или книга се приема като нещо тъпо и незаслужаващо внимание.Скоро определих Трилогията на Исабел Алиенде като "женски книги"и после в разговор ми беше казано-"Абе чети си розовите АРЛЕКИНИ..." #Crazy #Cussing out

# 7
  • Мнения: 1 312
Филмът и на мен ми хареса, разтоварващ е.
vikito, заповядай в тази тема  Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го!  Grinning

  bouquetГолям поздрав за АМИДАЛАза толерантното отношение.
Коректно и незаядливо насочване към правилното място...,нещо,което обикновенно липсва на други потребители със същия брой мнения Wink

Общи условия

Активация на акаунт