Дали е възможно това което видях?

  • 3 283
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Не смея да се зарадвам предварително! Преди малко си направих тест за бременност от този новия Престо и видях с очите си 2-ра но бледа чертичка! Последната ми менструация беше на 1-ви януари а на 12.01  13.01  и  15.01 сме имали полови контакти.Странно се чувствам но като цяло като преди цикъл с тая разлика че вечно ми се спи и мога да не спра да ям! Моля ви кажете дали има шанс да съм бременна!

# 1
  • Мнения: 1 098
Според мен си бременна, просто си го направила малко рано, аз направих Шуър чек на един закъснение и чертата беше много бледа. След една седмица беше плътна. Съветвам те да повториш с Шуър чек след 5 дни. Дано се е получило, желая ти успех!

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Според мен си бременна, просто си го направила малко рано
Peace Изчакай закъснение и тогава прави тест. Тук има много случай на момичета, видели двете чертички преди датата на предполагаемата менструация и разочаровани след това. Не бързай! Търпение му е майката! Стискам палци fingerscrossed и дано след 5 дена видиш много ярки две чертички!

# 3
  • Мнения: 276
Ох Дано! Много се надявам да е факт!Пак ще направя след 5-6 дена.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Отиди на лекар. Чрез вагинален ултразвук ще ти каже да или не

# 5
  • София
  • Мнения: 35 812
 
Много тихичко честито, дано всичко да е наред  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 555
Отиди на лекар. Чрез вагинален ултразвук ще ти каже да или не

Рано за лекар и няма да се види нищо. Най-сигурен е кръвният тест. Пък при доки поне след седмица закъснение.  Peace

Тихичко честито!  bouquet

# 7
  • Мнения: 64
Миличка и моя съвет е да потърпиш колкото и да е трудно, не бързай с лекари и други тестове.

# 8
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Последната ми менструация беше на 1-ви януари а на 12.01  13.01  и  15.01 сме имали полови контакти.
И при мен са точно същите дати , но смятам да направя тест ако има закъснение Heart Eyes
Успех и да се видим в друга тема скоро  Praynig

# 9
  • Мнения: 176
В началото на февруари трябва да ходя на доктор, за да си видя бебенцето, но опитни жени ме посъветваха да не бързам, защото с тези вагинални ехографи е малко опасно за все още крехкия плод... Може би и ти не трябва да бързаш с това. Успех!!! Това е моето мнение и не го налагам  Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Това с опасността по отношение на вагиналния ехограф е мит. Друг е въпросът, че последната М на ndin4eva е била на 01.01 и все още реално няма закъснение, така че няма да се види нищо на какъвто и да е преглед.
ndin4eva , стискам палци всичко да е наред; направи тест след реално закъснение, а на преглед - най-рано към 10.02, тъкмо ще си направите страхотен подарък за Св.Валентин Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 134
Моята последна М беше на 31.12 и вече ми закъснява с три дни. Правих си 5 теста - всичките са отрицателни, включително и Presto, но някак си усещам че има бебче. Моето мнение - ако има закъснение и положителен тест - newsm10  preggo, а колкото до лекаря - изчакай повече за да се види бебчо, а не само сакчето.

# 12
  • Мнения: 4 555
Как М ти е била на 31.12 и вече ти закъснява с три дни!? Колко дни ти е цикъла? newsm78

# 13
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Напълно е възможно но не бързай да се радваш за да не се разочароваш , желая ти успех и пробвай пак с тест малко по късно.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
По всяка вероятност има бременност - стискм палци да е така. Изчакай да ти закъснее и тогава направи пак тест.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт