Фитнес във Варна

  • 5 704
  • 16
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 535
Здравейте мами,
аз съм нова тук и бих искала да ви попитам дали някоя от вас вече е ходила на добър фитнес със Варна. Интересува ме място, което е с иструктор и ти обръщат достатъчно внимание, понеже аз честно казано не знам какво точно трябва да правя....и все пак ...цената да не е 15лв на час както чух за Пикадили парк Shocked(може и грешна да е информацията).
Айде кажете мнения и препоръки, че времето лети, а до лятото трявба съм 6 smile3508

Благодаря предваритено на всички отзовали се smile3525

# 1
  • Мнения: 636
Aз ходя в Gympalace до мамбото. Цената е 5лева без инструктор. Разходи се там и питай. Фитнеса е мн добър Peace

# 2
попадна ми брошура на Център за красота и здраве - Ева ,там има дамски фитнес,единично посещение е 3 лв,карта Класик е 27 лв - 10 посещения,Силвър -15 посещения - 39 лв,Голд - 49 лв,и ВИП  - 20 посещения+индивидуална тренировъчна програма - 59 лв.Приятелка ще ходи довечеря и ще сподели впечатления утре! Wink

# 3
  • Мнения: 630
Здравейте мами,
аз съм нова тук и бих искала да ви попитам дали някоя от вас вече е ходила на добър фитнес със Варна. Интересува ме място, което е с иструктор и ти обръщат достатъчно внимание, понеже аз честно казано не знам какво точно трябва да правя....и все пак ...цената да не е 15лв на час както чух за Пикадили парк Shocked(може и грешна да е информацията).
Айде кажете мнения и препоръки, че времето лети, а до лятото трявба съм 6 smile3508

Благодаря предваритено на всички отзовали се smile3525
Грешна е информацията. Единично посещение в зависимост от часа е 10 или 12 лв. Това включва инструктор, който наистина ти обръща внимание, сауна, парна баня и няма ограничения за часа - ако можеш стой 3 часа. Ако си купиш карта, посещението излиза доста по-евтино/ на мен ми излиза 8 лв./ Ако искаш индивидуална тренировъчна програма или хранителен режим - тогава заплащаш 15 лв.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 917
попадна ми брошура на Център за красота и здраве - Ева ,там има дамски фитнес,единично посещение е 3 лв,карта Класик е 27 лв - 10 посещения,Силвър -15 посещения - 39 лв,Голд - 49 лв,и ВИП  - 20 посещения+индивидуална тренировъчна програма - 59 лв.Приятелка ще ходи довечеря и ще сподели впечатления утре! Wink

Къде се намира този център?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 535
А някоя от вас ходила ли на в ТИМ центъра? Как е там?
Обаче определно се заинтересувах от този център ЕВА...добре звучи...ако кажеш  и къде се намира?

# 6
  • Мнения: 1 163
 Аз лично посещавам "Екстрийм" до бар Галиано.Доволна съм.Картата за 12 посещения на месец е 25 лв.Има и баня.Чисто е уютно! Освен това има и солариум-за тези които се интересуват!А инструктора е много добър!

# 7
  • Мнения: 146
здравейте.
Аз съм ходила години наред в ТИМ и бях доволна , цените там са без инструктор . За него доплащаш ако искаш 5 лева. Сега даже му е направен ремонт, но информацията ми вече не е актуална (от доста време не ходя ,защото съм бременна). Незнам с колко са вдигнали цените...(май чух за 7 или повече )

Ще следя темата , този салон Ева и аз не го знам, ако е добър ще ходя там след раждането:)

# 8
  • Мнения: 255
В Тим е готино и , а и там често тренират красиви мъже Wink

# 9
  • Мнения: 1 655
 Аз от както са открили Gympalace  център Палах там ходя. Отначало започнах с инструктор, но след 2 месеца започнах сама. Относно инструктора работи се не индивидуално, а с няколко човека едновременно което на мен лично не ми допада. Също не ми харесва, че инструктора не следи дали се изпълняват правилно упражненията с което се обезмисля тренировката с инструктора.
Иначе на мен лично самия фитнес много ми харесва, купувам си месечна карта за посещения от 8 до 16 часа и тренировката ми излиза по евтино отколкото еднократното заплащане всеки път. Когато започнах си платих 15 лева за програма, която когато сравних с две мои познати посещаващи същия фитнес се оказа, че програмите са ни идентични, въпреки че имаме различна физика и килограми.
 Ако някой знае инструктур като този в " Пълна промяна", веднага се записвам при него. За мен той е инструктур №1. Мисля, че
 3 месеца при този инструктор и фигурата ми ще бъде на фотомодел.newsm44

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!
И аз имам намерение да започна фитнес тренировки. От 5-6 месеца ходя на тае-бо 3 пъти в седмицата и на пилатес от време на време, но нещо не ми се струва достатъчно. Иска ми се да отделя повече време на точно определени части от тялото - на дупето и корема. Затова се замислих за фитнеса, а и ми хареса фитнеса в Пикадили Парк, но сега като чета отзиви за Палах Център нещо май ще се откажа. Мислех да започна с инструктор, но явно няма смисъл, щом не ти обръщат внимание, нали най-важното е да изпълняваш упражненията правилно.  Явно има и разлика в цените м/у двата Палах центъра. Някои има ли инфо, какви са точно цените за индивидуално посещение и на картите за двете места?
Amadis, за колко посешения ти е картата и какво точно включва?

# 11
  • Мнения: 1 081
Горещо ви препоръчвам фитнес клуб "Финес"- намира се в двора на Техникума по облекло на пазар "Чаталджа". До него има и студио със сауна, парна баня, фризьор, козметик, масажи и т.н. Цената на единична тренировка е 3лв, с карта излиза около 2 лева. Инструкторите са страхотни!!!/Разбирайте  професионалисти:)/. Това е един от малкото центрове, оборудван с мнооооого уреди, макар и да не е толкова "изискан" като "GYMPALACE". Там никой не ходи, за да си покаже новото екипче, или да зяпа яките мъжаги. Всички тренират, яко, и резултат има. Аз ходя на фитнес от 10 години вече, и това е единственото място, което не смятам да сменям, засега.

# 12
  • Мнения: 146
desiteam- случайно да знаеш цената на масажите в ФИНЕС. а фитнеса смятам да го пробвам в най- скоро време(само да родя и сум там... Laughing).

# 13
  • Варна
  • Мнения: 246
Здравей, аз преди ходех в този център Ева,евтино е но тогава залата не беше много добре оборудвана и уредите бяха стари. Сега вече не знам как е. Вече посещавам спортен център ТИМ - 4 лв е тренировката + 5 лв за инструктор,който през цялото време е само с теб. Залата е с много хубави уреди като тези в Пикадили център.Мога да дам и координати за инструктор, ако искаш пиши на лични.

# 14
  • Мнения: 1 081
karolina, ne znam kakva e cenata na masaja, predpolagam, 4e njama da e mnogo skypo, pyk i zavisi kakyv masaj te interesuva? No kato cjalo cenite sa mnogo priemlivi. Naprimer saunata za individualno polzvane za 3 4asa e 10 leva, ne znam dali po tazi cena moje6 da se orientira6 za drugite?

Общи условия

Активация на акаунт