Стафилококова инфекция в 6-ти месец

  • 917
  • 2
  •   1
Отговори
 Пиша от името на моя приятелка: Искам да помоля майките,който знаят нещо по въпроса за стафилококовата инфекция да ми дадът съвет какво да правя.Бременна съм в 6-ти месец и ми откриха стафилококова инфекция,която трябва да лекувам с антибиотици,а дали те не са вредни за бебето.Консултирах се и с дръг специалист и той ми каза,че не съм за антибиотици... newsm78 Моля ви,ако някоя е минала по този път да ме посъветва какво да правя,много ще съм ви благодарна  newsm17

# 1
  • Мнения: 1 448
В 7 месец имах стафилококи и се лекувах с антибиотик, другият вариант са ваксините /не знам дали стават за бременни/  Tired Защо не говори с гинеколога си, дали този антибиотик е подходящ за нея  Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 443
koyra,аз съм в 6-ти месец и досега 2 пъти съм пила антибиотик.По принцип бактериалните инфекции се лекуват,дори и по време на бременност-има антибиотици,които са "позволени" за бременни.Аз също много се притеснявах и все още се притеснявам,знам че през главата ти минават хиляда"ако".Но това е по-малкото зло,както доста лекари обичат да се изразяват.Една такава сериозна инфекция може да премине нагоре и да предизвика "не дай си боже" спукване на околоплодния мехур и преждевременно раждане.Което в твоя случай не е желателно.Така ми го обясни на мен доктора,така ти го казвам и аз.За твое сведение-в началото лекувах Е коли,след това се появиха ентерококи.Утре съм на контролно изследване и така като гледам резултатите няма да са никак добри-пак имам течение  ooooh! Въобще не ми се мисли ако трябва пак да се тровя с антибиотик  Cry

Общи условия

Активация на акаунт