За забелването на патката на бебе?

  • 3 601
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
 Сажелявам ако повтарям някоя тема ,но на търсачката не излезе нищо. Я ми кажете вие как забелвате патката на вашето мъниче,ние сме на 5,5 месеца и при всяко къпане правя опити да я забеля,но ми се струват безуспешни.А понякога дечко изплаква .Какво да правя дали да насиля или трябва да се подходи с търпение и още е рано или и аз не знам какво.Дали няма да е по болезнено после да го прорежат.Знам от свекърва ми ,че на мажат ми са му я прорезвали и той си спомня ,че много го е боляло.Вие какво правите ,някой да е имал подобен проблем или някой да знае за някои link или тема ,в която да се говори за това.Колкото повече време минава ,толкова повече ме притеснява............. newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 6 315
Здравей, ето информация, която може да ти е от полза:
Тук и тук.

# 3
  • Мнения: 161
здравей,още когато бебо беше на 20 дена мъжа ми започна лека полека да придърпва кожичката надолу и сега почти напълно "патката" Laughing се е забелила.и ние не знаехме какво да предприемем по тази въпрос и от приятелски семейства ни посъветваха да започнем от рано и да сме много внимателни.всяка вечер по време на къпане свършваме задължително и тази работа.

# 4
  • Мнения: 2 922
Е, как може такова заглавие  ooooh!

molestosa  ти е дала линк към темата  Peace

# 5
  • Мнения: 2 839
Патка не забелвам, нито пък чурка. Ако имаш предвид гумена - нея я стискат, тя врещи.
istar_83, смени си приятелите

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Еееее, не, рано сутрин това заглавие направо ме втрещи  #Crazy ooooh!

# 7
  • Мнения: 145
Патка не забелвам, нито пък чурка. Ако имаш предвид гумена - нея я стискат, тя врещи.
istar_83, смени си приятелите

Леле как може да наречеш ПАТКА собственото си дете, поне ПИЛЕ да беше - звучи малко по-така  newsm78

Извинете за офф-а

# 8
  • Мнения: 7 821
Здравей, ето информация, която може да ти е от полза:
Тук и тук.

Общи условия

Активация на акаунт