Китайски дивани?!

  • 1 745
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Днес видях едни дивани с много готина фаца, компактни и в свежи цветове, разтегателни и на много приемлива цена. Произведени са в Китай обаче, та не знам какво да си мисля.
От този тип са:





Нещо по въпроса?!

# 1
Много моля да напишеш къде точно си ги видяла; става ли въпрос за София?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Във Варна ги видях.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм виждала такива досега.Много са свежарски! Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ама дали няма да се строшат на първия месец се чудя?! newsm78
Мъжът ми хич не е навит да вземем такива, но той си е традиционалист...

# 5
  • Мнения: 6 315
Чоко, детският изглежда страхотно! Какви са им цените? За жалост с информация за качеството не мога да помогна.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 26
Къде ги видя във Варна?Много са сладурски.И някакви цени ако може да кажеш...

# 7
  • Мнения: 6 039
подобни съм виждала в Мебелна Лазур, която е на пракинга до Хиполенд на Пикадили Практикер

качеството не мога да коментирам .Така или иначе те се внасят сравнително от скоро и не знам някой дали ги е експлоатирал достатъчно дълго, за да  ти даде достоверна информация

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Девер ми имат такъв диван, и е доволен, че ако се наложи да останат гости у тях, има къде да ги сложи. Но като цяло не са много функционални - разгънати достигат максимум 130 на ширина и 1.90 на дължина, изглеждат малко недовършени откъм външен вид. Ние също искахме да си купим подобен, но се отказахме - просто не ми се връзва въобще с представата за диван за хол  newsm78. Иначе са евтини, вярно е. Money Това е за горния диван.
За долния - детския - нямам впечатления. Но изглежда добре  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 039
значи, като първия диван и ние имаме в един апартамент, който даваме под наем, но дивана е на ТЕД, а не китайски, иначе самата система е доста популярна от моделите ИКЕА

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
подобни съм виждала в Мебелна Лазур, която е на пракинга до Хиполенд на Пикадили Практикер

Точно там ги видях. Както съм писала горе, подобни са на тези от снимките, не са съвсем същите.
върдо против... трябвало да му е меко... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт