Отговори
  • Мнения: 753
Мили кърмещи майки,
моля ви да ми дадете идеи за яденета през деня /колко пъти, какво и количество горе долу/, защото имам чувството, че вече често повтарям, а и се съмнявам дали поемам достатъчно храна....Sad
В един момент взех да си мисля, че не ям достатъчно.....,а това би било лошо за бебо Sad
Така ще направим нещо като кулинарна книга за кърмачките;), а и много ще ми помогнете...

# 1
  • Мнения: 919
Спокойно, дори да не се храниш съвсем пълноценно в момента, бебето пак получава всичко което му е необходимо.
За идеи какво да сготвиш можеш да погледнеш в кулинарният подфорум. Ако пък искаш прати ми на лични е-мейла си и ще ти пратя моите бързи и лесни рецепти Peace
За количеството... според мен колкото ти се яде, когато ти се яде Wink то и без това всичко ще се лепи на Стоянчовото д. докато се кърмите  Joy

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 23:52 от Гаргамелчо

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Когато каквото има, в обедната почивка съм на студ. стол, сутрин закусвам с капучино , вечер ако имам сили за манджи - гледам непременно да има зеленчук. Иначе мюслите са полезно нещо, ако ям хляб, то е пълнозърнест, върла фенка съм на кашкавалите  Crazy

# 3
  • Мнения: 753
Много ви благодаря! Ето и мейла ми
Yanaa1977@abv.bg   za Gargamelcho

Общи условия

Активация на акаунт