Херпес!Помощ!

  • 923
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Здравейте! Сигурно много е обсъждана темата, но с търсачката не намерих това, което ме интересува. Дъщеря ми е на 9 месеца и лепна херпес от мен на устната. Днес е 2-ри ден и като че ли отминава, но се притеснявам, защото знам, че вируса остава. Има ли лекарство за толкова малко дете? Аз от години си имам вируса и ползвам Зовиракс, но за нея е опасно.

# 1
  • Мнения: 183
Имаше една тема за сребърната вода, там една майка писа, че на дъщеря й херпеса минал след две намазвания.Става и за новородени.

# 2
  • Мнения: 549
И при мен мина със сребърна вода, за мое голямо учудване!  Rolling Eyes  Като усетих, че избива си залепих един тампон , напоен със сребърна вода и така издържах около час. Той просто спря развитието си. Аз този проблем с херпесите го имам от дете и много трудно ми минават . Може би на детето трябва да го пръскаш по-често!
Ето тук е темата за сребърната вода : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153633.0

# 3
  • Мнения: 95
ей, страхотни сте! много ви благодаря за инфото.Ще я потърся в хомеопатична аптека. При нея днес изглежда, че минава, при мен си кара по една седмица.

# 4
  • Мнения: 48
Здравей,моята дъщеря е на 3г. и преди 3м.имаше хепрес.Първоначално приличаше на пъпка и не предприехме ништо,но след 3 дни се разпростарани и под око(не уточних,че при нас херпеса беше встрани от окото).Заведох я на дерматолог и ни предписаха АЦИКЛОВИР5% и да мажем 3пъти на ден.Наистина и мина бързо.Споделими ,че винаги мога да я мажа с него ,ако и се яви.При нас беше херпес симплекс.Важно е да се знае какъв е за лечението.Ако е на устната,няма болки и сърбеж е съштия.Дано да сам била полезна.А сетих ,че като дете са мазали херпесите с паста за зъби

Общи условия

Активация на акаунт