Какво може да се направи?

  • 568
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 459
Здравейте, имам следната питанка.

Накратко ще разкажа за какво става дума. Един познат пише в един форум и от там админа или мода незнам са му сменили подписа с цел подигравка. Дори са пуснали тема специално да му се подиграват. Възможно ли е да се направи нещо?

# 1
  • Мнения: 5 468
 Crazy Интересна история... А каква е темата за подигравки?

# 2
  • Мнения: 677
Да,да си изтрие профила.. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 459
Crazy Интересна история... А каква е темата за подигравки?

Ами въпросния човек е върл противник на едно нещо, а в подписа са му сложили банер че подкрепя това. И са пуснали тема: Вижте го ...... вече стана наш пръв защитник.

# 4
  • Мнения: 6 992
Shocked Това в коя система става? В моята само аз мога да трия профили.

АМи - може той да си смени подписа, но те пак могат да му го сменят и така до вечни времена. Истината е, че нищо не може да направи, админите могат да бъркат във всички лични настройки Rolling Eyes Само се чудя що за наглост е това - има един милион потребители в моя форум, които ми бъркат в нервите, но никога не съм си позволявала подобни неща - да им бъркам в настройките, освен по лична молба на някой за собствените му...

# 5
  • Мнения: 459
В такъв случай, моля ХАКЕРИ помогнете!!!

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ако го е направил Модератор, без разрешението на админа(в някои форуми това е възможно), и без знанието му, тогава може да се оплаче на въпросния Администратор. Ако го е направил админа, нищо не може да направи, но това говори много за него. Ако е първия случай в повечето форуми има система за проследяване на действията на Администраторите и Модераторите, да проверят.

# 7
  • Мнения: 27 524
Странна работа.  Thinking От опита дотук и от много форуми, за модовете и админите знам, че те са доста сдържани, коректни и изключително внимателни.

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Зависи за какъв форум (и кой форум) става дума, аз лично познавам доста Администратори на уж големи и известни форуми (какъвто беше потърманията преди), които си правят всякакви мизерии, каквито им скимнат. Знам как ни режеха в Егмонт и как ни контролираше Василев, и досега се записва всяко махане на аватар или сигнатура, всяка промяна по нечии профил... Да няма "Ама защо, ама как".

# 9
  • Мнения: 1 858
На мен също са ми подменяли подпис в дин друг форум заради, което смениха модератора.

Общи условия

Активация на акаунт