Хайде да спрем да ядем след 18 часа

  • 24 659
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета..хайде да спрем да ядем след 18 часа и да видим какви ще са резултатите..До колкото разбрах може да се яде само кисело мляко ако огладнеем..през деня си ядеш закуска и обяд..и вечеря до 18 часа..Какви по-леки храни препоръчвате?!  реших да си препичам филийката .. препечения хляб имал по-малко калории..и е по-лесен за смилане в стомаха..Дайте горещи изпитани съвети..Много мацки са отслабнали така..И аз преди време отслабнах по този начин..не ядях след 15 часа..и бях отслабнала драстично..но сега след раждането..имам кила в излишък.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 753
 Аз се храня разделно и отдавна спазвам това, да не ям след 18 часа. Ям предимно плодове, зеленчуци, по малко млечни продукти,месо и риба. След вечерята, пия само вода. С този режим се чувствам  страхотно, не гладувам, но слабея.  Hug 

# 2
  • Мнения: 517
след 18 часа може ли да се яде плод..или целенчук..или кисело мляко..?? Само вода ли може да се пие

# 3
  • Мнения: 2 229
Лятото и аз бях спряла да ям след 6 часа и се чувствах супер...но сега като се прибирам в 7-8 няма как...но пак се старая да ям плодове вечер. Crazy

# 4
  • Мнения: 2 196
Моят мъж отслабна така лятото с 12кг.
След вечеря/ в 18ч/ не ядеше нищо,пиеше само вода.

# 5
  • Мнения: 2 147
За съжаление при мен не става Embarassed
прибирам се към 7,7.30 от работа и вечерята е мястото да не кажа единственото място,където се събира моето семейство и да си поговорим Hug,а имам 17 г. тинейджъри( момче и момиче) и с тях винаги  има за какво да се говори и не накрая г-на...
Желая успех на тези,които имат възмогност и съм сигурна,че ефект ще има Peace

# 6
  • Мнения: 30
най-важното е движението.преди да забременея ходих 3 пъти в седмицата на фитнес за по 2 часа и 1 път в месеца на сауна.ограничих сладкото и тестените изделия и резултата беше на лице.сега едва ли ще имам това време да ходя на фитнес,но в къщи отделям по малко време за упражнения.

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами аз като се прибера от работа към 19-19.30 и основно тогава ям,даже се тъпча вечер,защото през деня нямам време за ядене.Иначе много ми се иска да го спазвам този режим,знам,че е ефикасен.Успех с отслабването на всички.

# 8
  • Мнения: 1 316
Как да спра като се прибирам от работа към 19ч, идват ми приятели на гости и се започва: винце, сокчета, ядки, мезенца... Последния път и шоколадчета си похапнахме... Освинваме се най-редовно и на другия ден се заканваме да започнем диета, която продължава до следващото гостуване. Tired Знам, че ако не се яде след 18ч. има ефект - майка ми така отслабна без много усилия и се чувстваше по-добре. Дори каза, че сънят й е станал по-спокоен.
Но... малко дисциплина трябва да има smile3519

# 9
  • Мнения: 2 229
Е то не е до дисциплина, като се прибираш в 7-8 и си навън цял ден, няма начин да не ядеш след 6...това значи цял ден на суха храна, което не е по-полезно. Tired

# 10
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Тази тема идва много навреме за мен Hug
Аз от вчера не ям след 18:30 - 19:00 да не се храня.
Ако огладнея или ми се дояде нещо ще пия вода и ще ям плодчета примерно.
Успех на всички Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 89
и аз бих се пробвала Simple Smile айде от днес почвам пък да видим

# 12
  • София
  • Мнения: 701
И аз се присъединявам към идеята!  Hug  Ама незнам като съм на диета как ще се види резултата само от неядене след 18 часа?!?  newsm78

# 13
  • Мнения: 517
Тази тема идва много навреме за мен Hug
Аз от вчера не ям след 18:30 - 19:00 да не се храня.
Ако огладнея или ми се дояде нещо ще пия вода и ще ям плодчета примерно.
Успех на всички Peace

Диде, и аз от вчера започнах..Simple Smile) днес следобед ям кисело мляко..Simple Smile) В 17 часа ще ми е вечерята:)

# 14
  • Мнения: 1 986
  Сигурна съм,че има ефект,но за съжаление,при мен е неприложимо това правило-нашият татко се прибира от работа в 19.00 и тогава е единственото време,когато можем да седнем заедно -да вечеряме,да разговаряме...А и като ни дойдат гости,или излезем на заведение пак не върви ConfusedАз мисля да изпробвам другият вариант-да хапвам ограничено през деня-предимно плодове и зеленчуци,а вечерята да споделя с мъжа си Wink

Общи условия

Активация на акаунт