Дайте ми идея за изписването на моя племенник

  • 1 580
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Тази нощ се роди моят племенник- в петък пътуваме за Плевен да го видим. Дайте ми идея какво да купим на човечето-какъв оригинален подарък. Искам да напиша и някакво писмо или картичка с послание на Преско към неговия братовчед.
Доста съм развълнувана, надявам се ме разбирате какво имам в предвид.
Помагайте с идеи, че нямам много време..благодаря ви

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
честито, лельо!
разбирам вълнението ти и знам как ти се иска да сложиш целия свят в краката на бебето...
когато става дума за толкова близки хора, аз най-напред питам от какво имат нужда и тогава купувам подарък.

а за оригиналното писмо - можеш да очертаеш ръчичка/краче на баткото или да направите гипсова отливка и да му позволиш той сам да "напише" посланието си.

# 2
  • Мнения: 2 152
Четито и от мен.И аз съм леля и знам колко хубаво и приятно е.Малкия ми племенник вече и говори и ме нарича - Йейе Mr. Green Heart Eyes

Та за подаръка, наистина зависи от много неща - до колко парички,какво им трябва..Аз на моя племенник, първото нещо, което му купих,беше играчка за легълцето, от тези въртящите.От там натаък толкова неща му взех, че вече не помня - дрешки, играчки, проходилка, маратонки Пума Grinning...а подпитай или сама прецени от какво има нужда.Може би столче за кола, или портбебе, а иначе можеш да снимаш Преско - снимка голям формат и в единия й ъгъл да направиш малък отпечатък от ръчичката му.После в една хубава рамка, има детски такива с Мечо пух, или Тигър, много сладурски и ще стане много сладко и оригинално...Сетих се и за тези хубавите испански одеалца.Много са мекички и с красиви илюстрации за около30лв. Най-добре влез в сайта на Пакостник и разгледай какво има там.Все ще измислиш нещо

П.С. и аз съм от Плевен и там раждах Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Малкко извън темата, но не мога да се сдържа да не поздравя баткото от неговия адаш. Стана ми много сладко, че казвате на детенцето си Преско - също като нас! Целувки! Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 903
Първо, честито бебе!
Аз още не съм станала леля, но си мисля, че в случая бих купила един албум за бебета. Незнам дали си ги виждала - един голям албум ( има за момченца и за момиченца), струва  25лв, вътре има място  да се напише за първата му крачка, първата му дума и т.н. Май не можах да го обясня много добре.
Мисля, че това е по-оригинално, отколкото някоя дреха или нещо подобно. Така и след 20 години като отвори бебешкия си албум, ще си спомни, че леля му го е подарила.

# 5
  • Мнения: 1 930
bisserina , аз също не мога да се сдържа, и на мен ми стана много топло на душата. Благодаря ти  bouquet.
Изобщо не знам каква сума трябва да е подаръка, просто искам нещо прекрасно. Такъв албум имаме ние, верно е много хубав, не се бях сетила. Благодаря ви  bouquet.
Продължавам да събирам идеи.

# 6
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Честит племенник, да е здраво, щастливо и  много спокйно бебе!!!

Една идея и от мен- минаваш през първият павилион за вестници и взимаш от всички ежедневници/ ако е записан на днешна дата, ако е е снощи помоли за вчерашни/, така и след 5, 10 , 15 години, ще му е интересно да види вестник с датата на неговото раждане а и да разбере какъв е бил светът , когато той се е родил.

# 7
  • Мнения: 1 930
Честит племенник, да е здраво, щастливо и  много спокйно бебе!!!

Една идея и от мен- минаваш през първият павилион за вестници и взимаш от всички ежедневници/ ако е записан на днешна дата, ако е е снощи помоли за вчерашни/, така и след 5, 10 , 15 години, ще му е интересно да види вестник с датата на неговото раждане а и да разбере какъв е бил светът , когато той се е родил.
Идейно, благодаря ти  bouquet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Най-добре е да питаш? Но ако искаш да е изненада, може например бебешки дневник да вземеш - това е нещо за което родителите по принцип не се сещат.
И....честито!

Идеята с вестниците е много оригинална!

Общи условия

Активация на акаунт