Отново за ваксината Пентаксим

  • 611
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Мами помощ. От къде мога да си купя? Веднъж ни я отложиха вече, защото нямаше внос и сега май ще ни я отложат пак. Нов внос щяло да има след 10. 02.

# 1
  • Мнения: 391
А твоя педиатър не може ли да я достави ?

# 2
  • Мнения: 138
Не защото няма от къде.

# 3
  • Мнения: 391
Мога да ти посоча адреса на търговския представител ,който внася ваксината .Дано  това да помогне. Адресът е : гр.София,ул."Цар Иван Шишман" 5Б,тел. 980 08 33, 980 04 35, 981 07 22

# 4
  • Мнения: 208
Аз си купих в петък (19.01) от Г.М. Димитров 1 - Аптечната0 лига. Току що ги бяха внесли! Казаха, че тъкмо ще ги разпределят по аптеките. Толкова ли бързо са свършили? Аз си взех направо 3 броя, за да си нямам после проблеми.... Само да кажа - бяха ми ги запазили, т.е. с връзки ги взех... Това е положението в България! Откакто се роди бебчо, всички лекарства, които ми потрябват ги намирам "с повече въображение"....  Sad

# 5

az znam 4e tazi vaksina se durji v frizeri i ne e hubavo da si ia kupuva6 za meseci napred
suhraniavat ia na specialni mesta po aptekite pone taka mi kazaha

# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
Ваксината не се държи във фризери и други специални места, а в обикновени хладилници.

тия от Търговска лига са за стреляне.

след истерията с липсата на Пентаксим по Коледа, когато бяха заявили на 100 места, че нов внос ще има след 15-ти януари, още на 10-ти януари поръчах в кварталната аптека да им звънят и да поръчват. хората звъняха в Търговска лига 10 дни по ред - ваксините сега били на митницата, сега ги разпределяли, сега чакали разрешение и накрая им казали, че от този внос за аптеки няма да се разпределя, само за частни клиники (кои ли толкова са пък тези клиники, да се чудиш?!)

това обаче се оказа лъжа, защото в същия ден моя приятелка обиколи аптеките на 2 софийски квартала и успя да намери 6 ваксини от въпросния нов внос, дето за аптеки нямало да се пуска.

отвратителни тъпанари и лъжци.

съветът ми е да обикаляте наред аптеките и да питате - все някъде ще изскочи някоя останала ваксина.

и е крайно време да се съберем майките и да напишем гневни писма до Авентис Пастьор и представителите им за България. това е шизофренично поведение - не може от една страна да пръскаш луди пари за реклами, да зарибяваш родителите да изберат твоята ваксина, а после да не я внасяш и да зарежеш децата им недоваксинирани! това е престъпление направо!

# 7
  • Мнения: 138
Според мен е имало внос покрай Коледа, но сигурно но 100тина ваксини. Просто нямам думи. Обиколих всички аптеки около нас, звънях по телефоните и нямааа. Всички казват след 10. 02.
Просто всички е типично по български "с клизма".
Съгласна съм да напишем писмо до вносителите. Това на нищо не прилича. Все пак става въпрос за децата на България. "Прелъстени и изоставени" от вносителите - реклами, реклами и накрая няма внос.

# 8
  • Мнения: X
Аз днес си я купих за 52,73 лв. Но съм във Варна.

# 9
  • Мнения: 138
Е, Варна не ме устройва Cry

Общи условия

Активация на акаунт