Жабка от тесто

  • 4 633
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Някой ме помоли да я снимам от вестник "Всичко за жената".Мисля ,че се получи.


# 1
  • София
  • Мнения: 587
elesa, нищо не  виждам Sad

# 2
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Потърсете из нета, убедена съм, че ще намерите всички снимки там. По-вероятно в руските сайтове Peace
В тоя вестник крадат на поразия, че и заплати предполагам вземат за това...

# 3
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Май аз помолих - в темата за крокодила. Благодаря ти.

# 4
  • Мнения: 187
Тази жабка я има в Кuharka.ru. В този сайт има какви ли не животинки и други красоти от тесто. Ако имате време заповядайте:http://kuharka.ru/viewtopic.php?t=205&postdays=0&postord … r=asc&start=0

# 5
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Разгледах ги всички - жабки, костенурки, котета, даже много обсъждания тук крокодил, разни плетеници, но най- ми хареса това

# 6
  • Мнения: 983
Меги, таралежчетата са страхотни. Няма ли показано по подробно как стават тези бодлички, нещо не ми е ясно Thinking

# 7
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Тази жабка я има в .............
Сигурна бях  Twisted Evil
Меги, таралежчетата са страхотни. Няма ли показано по подробно как стават тези бодлички, нещо не ми е ясно Thinking
Бодлите се правят, както и на крокодила:

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 08:43 от anomalia

# 8
  • Мнения: 286
Прави сте момичета,в днешния брой има котето, а в предишния костенурката.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 257
 smile3525 благодаря за сайта.Има страхотни неща.Аз все се каня на крокодила,но може да си харесам някое друго животинче.Направо са чудни  newsm53

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Прави сте момичета,в днешния брой има котето, а в предишния костенурката.
Възмутена съм направо, каква безочлива наглост  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Къде трябва да се обадим, знае ли някой?

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 12:24 от anomalia

# 11
  • Мнения: 22 867
Прави сте момичета,в днешния брой има котето, а в предишния костенурката.
Възмутена съм направо, каква безочлива наглост  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Къде трябва да се обадим, знае ли някой?

Понеже нямам вестника, никъде ли не е посочен източникът? Ако са го посочили, ще е коректно, ако не са -  наистина е наглост.  #2gunfire

Всъщност в началото на статията, доколкото мога да прочета, пише, че са оригинални руски пироги, но защо пишат, че те са нарекли серията Сладък зоопарк..............мисля, че във форума така си се наричаше. newsm78

# 12
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Девойката, която има вестника ще каже има или не източник, но аз преди месец в същия вестник попаднах на статия, в която използват авторски снимки и идеи от руски форум (познах снимки на нашата Джемма и оттам изрових и останалите) и никъде не беше посочен източник. Нямаше и автор на статията. Явно им е обичайна практика да си вземат хонорарите на гърба на чужд труд.

Общи условия

Активация на акаунт