Странно поведение при бебе

  • 1 172
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 766
Извинявам се за общото заглавие, но нещо не успях да измисля описание с малко думи.
Ситуацията е следната.
Дъщеря ми от около месец прави следното. Повдига и кръстосва крака, хваща ги с ръчички и започва да стиска и да се стяга. Диша през носа , като че ли учестено.
Общо взето прилича на напъване, но все повече се убеждавам, че не е свързано с акане или газове, защото резултат от напъването няма, а и често се случва  след като сменя пълен памперс.
Ходи по нужда съвсем редовно, поне два пъти на ден, без да полага усилия, като за това събитие, разбираме само по миризмата.
Наблюденията показват , че го прави винаги когато я обличаме преди разходка (сякаш иска да си съблече омразните хиляди катове дрехи), но и при други случаи.
Като че ли, така се бори с дискомфорта... но дали е само психологическо newsm78

Ще го разнищваме на следващата консултация с доки, но дотогава ми се ще да чуя и вашите мнения, предположения или успокоения.

Пропуснах да кажа, че в това състояние може да откара по 10 мин. Мога да я изкарам от него, като я взема, заиграя...

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 12:45 от Черепахова

# 1
  • Мнения: 176
Според мен не е нищо, поради което да се притесняваш. Това го прави и моята племенница.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт