Има ли съфорумки, които ходят на салса?

  • 769
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Много ще ми е интересно , ако има някои от вас, които посещават школа по латино танци.
Аз допреди да забременея ходех редовно в продължение на 2 години. Там се запознах и със съпруга си.
Започнах при Памбос, след това се преместих при Мигел. По онова време школите бяха много малко, нещата не бяха толкова комерсиализирани и беше много приятно. Сега чувам, че нещата доста са се променили, има много школи, голяма конкуренция, а и хората, като че ли, не ходят на партитата да се забавляват, а да показват кой колко може да танцува. Може и да не е точно така де, затова би ми било интерсно, ако някой ходи и сподели впечатленията си.

# 1
  • Мнения: 1 895
Ходим, ходим Laughing
От невинна детска възраст - минах през състезателните танци, после пауза малко, след това Памбос, пак пауза, сега започнах отново да танцувам при Мони, който преди беше в Салса +, а сега има собствена школа. Танците са най-приятното хоби Laughing

Помня,че имаше една групичка мами, които тръгнаха групово преди около година някъде около руски паметник да кълчат кълки Laughing не знам колко са редовни все още Laughing

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ходех...една година ходех и бях много доволна. Много приятно занимание. Като се стопли, пак ще ходя, може би ще сменя клуба обаче.

# 3
  • България Сливен
  • Мнения: 245
И ние от прованса също танцуваме! В Сливен има клуб за спортни танци "Туида" и там се събираме два пъти седмично и ни учат на спортни танци/ само латино танци/ .Около 10-15 дами сме и много се кефим. Декемри се явихме на национален конкурс за сеньори в Асеновград и спечелихме приз! Мисля, че тук е момента да поканя мамите от Сливен да заповядат на танци! Страхотно натоварващо физически и разтоварващо психически са тези танци! Тел. за контакти:0887414586 dancing

Общи условия

Активация на акаунт