Пак лакомия!!!

  • 521
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 936
Както знаят раждалите в Тина Киркова, преди година можеше да родиш в самостоятелна зала, дори и таткото можеше да присъства и това струваше общо 200 лв. Явно не им е харесало на болницата или не знам, но от скоро тези две опции ги вързаха задължително с избор на лекар - 500 лв. т.е. трябва да им платиш 700лв. - явно са я закъсали - не си го обяснявам по друг начин...
Всички вече знаят, че въпросната болница се оборудва с вана за раждане. До края на миналата година трябваше да бъде безплатно, а от тази година цената обявена на сайта на болницата  бе 250 лв. Дотук добре, но пак не разбирам поредната лакомия на Тина Киркова.... цитирам:  #2gunfire "За раждане във вода задължително трябва да имате избор на лекар, защото един екип ще се грижи отделно само за Вас. Цената за избор на лекар е 500 лв. Отделно се плащат още 250 лв. за раждането във вода. За присъствие на бащата по време на раждане /ако желаете/ се заплаща още 100 лв."  #Cussing out
Просто не мога да го коментирам!!!  Shocked


# 1
  • Мнения: 7 640
когато оборудаха залата за раждане във вода, казаха, че след НГ, т.е. от 2007г, раждането във ваната ще е платено, з-то се води екстра.

А и наистина ти си на отделно място, трябва да има екип, който да те поеме, невъзможно и несправедливо е, дежурните да летят от ВИП залата до предзала, където са по 4-5 жени обикновено и те да бъдат лишени от наблюдение.


Та кое точно те възмущава?

# 2
  • Мнения: 936
Не ме възмущава това, че се плаща - това е навсякъде - а факта, че бяха обявили една цена преди месец, а сега казват, че трябва и да доплащаш. Нямам нищо против цената от 250 лв., но ме "изнудват" да си избера и лекар, при положение че има специално обучени екипи за раждане във вода.
Надявам се да съм разбрана правилно!

Общи условия

Активация на акаунт