Въпрос към майките ползващи столечето на Cangaroo Sweet Baby

  • 505
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Въпрос към майките ползващи столечето на Cangaroo Sweet Baby. колко степени на облегалката има идвижи ли се табличката, лесно ли се променя височината, а също така дали се маха пластмасовия предпазител между крачетата.
Благодаря предварително ако някои ми отговори.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 356
облегалката има 3 степени, табличката е двойна, може да се маха само горната или и двете заедно, движи се навън-навътре, а пластмасовият предпазител е част от модула на табличката и се маха с нея. височината се променя лесно.

# 2
  • Мнения: 444
Благодаря за отговора. Спестихте ми поне 140 лв. бях се замислила за САМ или Peg Рerego, но сега виждам че няма смисъл от излишен разход. Е вярно, скъпите са по красиви, но и това ще ми върши същата работа.
Още веднъж благодаря  bouquet

# 3
  • Мнения: 169
стига да може да се накланя облегалката и ще ти е удобно,а а ко може и табличката да се движи става супер.Те и Кам имат едни на по-ниски цени Peace

# 4
  • Мнения: 2 197
Може да се накланя облегалката. Мисля, че са три положенията. Табличката се мести напред, но само една стъпка (това последното досега не ни е трябвало).
На мен лично ми харесва най-много от всички столчета, които видях. Е, освен това се върза идеално с кухнята ми (тя е в синьо/оранжево/жълто/инокс и още допълнителни цветове щяха да и дойдат много).
Освен това има и колелца.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
оже ли снимка на столчето да го видим:)

# 6

Общи условия

Активация на акаунт