Tom Tailor в София

  • 1 605
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 483
къде е магазина?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 793
В МОЛ-а на Стамболийски, ЦУМ  и на ул.Леге.ПОне за тези три аз се сещам сега на прима виста  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 14 483
благодаря  bouquet
Леге е улицата на която е и магазина на Бети Баркли нали? дето се срути онази сграда?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 793
улицата , на която беше срутената сграда мисля, че е Алабин, но тази е нейна пресечка.Близо е,да  Hug

# 4
  • Мнения: 1 339
Мисля че имаше и в City Center Sofia срещу хотел Хемус. Но може и да бъркам  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 202
В ЦУМ и МОЛ-а със сигурност има, за Сити Център не знам, но магазина на Леге отдавна не съществува.

# 6
  • Мнения: 2 229
Има в Сити центъра. Peace И по Витошка мислех, че има или някоя пряка там. newsm78

# 7
  • Мнения: 3 334
Мисля че имаше и в City Center Sofia срещу хотел Хемус. Но може и да бъркам  Rolling Eyes
да има

# 8
  • Мнения: 13 512
Има и на Витошка.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 479
и на бул. Витоша.

# 10
  • Мнения: 2 839
На Витоша се пада някъде срещу Съдебната палата

# 11
  • Мнения: 2 152
Знам за МОЛ-а и на Витошка също има, някъде срещу Манго горе долу май се падаше:peace:

# 12
  • Мнения: 1 449
На Витошка беше на съседния ъгъл с Тера нова. Ако не се лъжа в търговския център се казва Александър  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 339
На Витошка беше на съседния ъгъл с Тера нова. Ако не се лъжа в търговския център се казва Александър  newsm78

To вече го няма този търговски център  Whistling

# 14
  • Мнения: 14 483
На Витошка беше на съседния ъгъл с Тера нова. Ако не се лъжа в търговския център се казва Александър  newsm78

To вече го няма този търговски център  Whistling

и аз се зачудих щото миналата седмица минах оттам и нито срещу манго, нито пък срещу съдебната палата видях том тейлър. ще отида в цум
благодаря ви момичета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт