Кога усетихте???

  • 3 386
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 724
Здравейте на всички Simple Smile
Искам да Ви попитам кога усетихте бебето?Аз съм в 19 г.с. и не съм го усетила все още и взех да се притеснявам вече Sad
На доктор съм чак след 5 дни ще попим и него кога трябва да го усетя,но според мен и всичко каквото съм прочела вече трябва да го усещам Cry
Благодаря Ви Heart Eyes

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ох, милата, и аз така се шашках. моята плацента беше по предна стена и много късно усетих беба-чак към средата на 4ти месец. при 1во бебе е нормално, не се притеснявай!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 276
Усетих го в средата на 5-тия месец. Аз също се бях притеснила, но докторите казаха, че при първа бременност се усеща по- късно. Бъди спокойна, всичко ще е наред!

# 3
  • Мнения: 287
Мился, че бях в 4-ти месец. Усетих едно много леко трепване. Изобщо не бях сигурна, че това е ритник:)

# 4
  • Мнения: 118
аз усетих бебока едва преди няколко дена, а от месец насам лекарката ми обясняваше, че вече трябва да го усещам, така че споко:)

# 5
  • Мнения: 4 621
19-20 седмица.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 183
И аз късно я усетих бебка,не се притеснявай.

# 7
  • Мнения: 4 784
В средата на 5 месец

# 8
  • Мнения: 131
Моето мръдна в началото на 4-я . Или поне аз смятам че бебето е били  Laughing То е толкова мъничко тогава , че сега се чудя изобщо бебето ли е било или така ми се е сторило.

# 9
И аз постоянно се притеснявах, че не го усещам. Има значение къде ти е плацентата, моята беше по предна стена и много късно го усетих, в края на 5-ти месец!

# 10
  • Мнения: 990
Въпреки ,че бременността ми беше с близнаци ги усетих късно-някъде към средата на 5 месец.Не се притеснявай всичко ще е наред  Peace

# 11
  • Мнения: 1 101
Аз го усетих със сигурност 16-17 г.с. Малко преди това усещах разни нетипични движения в корема ми. Не се притеснявай, ще го усетиш много скоро сигурно! Моята лекарка ме беше предупредила, че ще го усетя около 19-20 г.с. Много жени чак тогава усещат бебетата със сигурност и само хабят излишни нерви в притеснения за това. Всичко ще е наред! Легни по гръб, успокой си, сложи ръка на корема си и започни да мислиш за бебето. Ще видиш, че в този момент ще ти се обади  Peace

# 12
  • Мнения: 1 273
в началото на 5 месец. Peace

# 13
  • Мнения: 10 982
Усетих го в 20 г.с. Heart Eyes
Не се притеснявай, може вече да си го усетила, но да не знаеш, че е то.

# 14
  • Мнения: 999
Бях в средата на 4м. и ритничето беше съвсем леко, по скоро като трепване или както когато ти играе окото, усещането е същото...... Grinning
Не се притеснявай Hug

Общи условия

Активация на акаунт