Нещо не иска каши...

  • 358
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Напоследък бебонка не ще следобедната каша - хапва няколко лъжички и почва да реве и да блъска лъжичката.  Sad И се налага да я докърмвам. Не ги иска независимо какви са - домашни, от овесени ядки, от елда, купени на Слънчо, на Беби, кисел... Иначе хляб или бисквити яде колкото и да й дадем, ама много се притеснявам, че се храни еднообразно и не приема достатъчно плодове. Почна от хляба и да се запича. Преди поне банан ядеше като finger-food, сега и него не ще. Само хляб или бисквити.  Sad
Какво да правя, какво да й давам следобед вместо каша?

# 1
  • Мнения: 2 258
Моята девойка също не яде каши.Тези дни се изхитрих и и дадох плодово пюре с бисквити-хапеса го.Ако искаш опитай...Аз и слагам от тези стритите на Плазпон или обикновени.Иначе се видях в чудо с тези каши....

# 2
  • Мнения: 1 341
Ние имахме същия проблем с кашите (и с всичко останало). Понеже седяхме само на кърма и плодови пюрета се чудех като теб какво да правя. И аз опитах с домашни, от овесени ядки, от елда, всякакви купени марки ама не та не. Стиска уста и се върти. Най-накрая й дадох кашите лека нощ на ХИП (в бурканче). Те са със захар и са много сладки (сигурно заради това ги хареса) Изяла е няколко такива каши. Една приятелка хранеше детето си с Хумана (банан с череша). Дадохме на Катрин и на нея страшно много й хареса. Направо тя изяде кашата на детето. Grinning
Но и сега като реши пак си стиска устата и се върти. А очевидно е гладна, но просто като не й харесва вкуса не може да й тикнеш нищо в устата. опитай с тази каша. Тя била каша на 2004год (така каза жената, която ни я продаде). Или ако не се притесняваш от захарта пробвай ис бурканчетата

# 3
  • Мнения: 7 106
petty, пробвахте ли готовите каши в бурканчетата.Аз вземам за Ева на Хаме овесена със ябълка(има и овесена с праскова, но аз не съм я вземала), на Нестле пак овес със ябълса и банан ако не се лъжа беше ( че нямам бурканче в момента да погледна) и на Хип - Зърнена каша с ябълки и банан.Много ги харесва и трите.Освен това Хип имат едни плодови дуети, аз съм взимала манго и ябълка с извара, пак е много вкусен.Гербер също имат плодове с извара.Вземи някое бурканче от тях и пробвай, може да се хареса нещо на Маринка.Ева повече от месец се мръщеше на попарата със сухар.Бях я спряла от доста време и сутринта се сетих за нея и направих за проба - омете всичко, все едно никога не и се е мръщила.А тъкмо мислех да хвърлям сухарите.
Затова спри малко кашите, които си и давала до сега и и даи да опита нещо съвсем различно.След известно време пак и предложи, може пък да е премислила.

# 4
  • Мнения: 1 517
Добри съвети, благодаря ви. На Хаме съм вземала каши отдавна, но ми се видяха твърде сладки.  Thinking Може пък да пробвам и с тях. Иначе на Хип и разни други вносни марки в нашия град няма голямо разнообразие (дори такива като Семпер, Гербер и т.н. въобще не съм виждала).

Общи условия

Активация на акаунт