Отговори
Здравейте, майчета проблемът ни не минава и не минава.
Дъщеричката ми е на почти пет месеца. От около месец вече акаме зелено понякога е като слуз и водичка.Педиатъра ни даде Ентерол, но не помогна.Хубавото е че си наддаваме с около 200-300гр. на седмица.Аз започнах да си мисля вече за алергия към лактозата, знам ли?!
Днес на прегледа педиатъра ме посъветва да започна най накрая да я захранвам със сокче от морков и после ябълка, което според него можело да коригира зеленото ако.
Аз мислех едва 6-тия месец да започна и то с каша оризова безмлечна, но сега вече не зная  Sad
Моля ви дайте ми съвет да давам ли сокче, дали ще ни помогне да коригираме акото?
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 691
Не съм специалит, но не ми е ясно с какво точно ще помогне сокчето.
Това със зеленото ако се случва много често - само тук ако се разровиш, ще видиш, че са пускани един куп теми по въпроса. Ако детето е видимо здраво и наддава добре, а при вас определено е така, не мисля, че имаш повод за притеснение. Изчакай си до 6 месец (лично мнение!).

# 2
  • Мнения: 8 242
Ние бяхме като вас.. и в болница лежахме.. Само дето нищо не помогна.
След като захраних се сгъстиха акитата и постепенно си оправиха цвета. Ако си решила да захранваш дай пюре от моркови - нас това ни оправи  Peace
Сокчето не мисля, че е добра идея  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт